PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 742
oceny
5,9 10 1 13742
6,6 15
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

film o niczym

ocenił(a) film na 2

gdyby nie pare ciekawych ujec kamery i gra tej malej dziewczynki ktora jest moim zdaniem czarujaca, to zasnelabym pewnie 3, a nie tylko dwa razy;]

Autorka tego filmu chciala cos nam przekac, tylko co takiego? Widzielismy zagubienie glownego bohatera, milosc ojca do dziecka, relacje ojca z corka, tylko o czym tak naprawde jest ten film? bo moim zdaniem zadnego z tych motywow nie poglebil wystarczajaco. Mialam wrazenie ze byl pusty, po wyjsciu z kina mialam zero refleksji na temat ujety w filmie, glownie bylam zdenerwowana tym ze zmarnowalam 2 godziny;/

ocenił(a) film na 5
paulaa76

No..film był o 'biednym' znudzonym i samotnym celebrycie, który odbudowuje po latach więź z córką, tak? :P Daje mu ona namiastke normalności i daje mu chyba szczęście. To tyle. Bo tak jak Ty uważam że film był emocjonalną wydmuszką (ostatnio b to stwierdzenie mi się podoba:)..i o dziwo bo 'Lost in translation' trochę nawiązujący tematycznie i dorównujący tempem akcji był niewiarygodnie ciekawy! Czyli że można!

ocenił(a) film na 2
wino86

wlasnie co chwile slysze ze ponoc "lost in translation" to jej najlepszy film. Musze w koncu obejrzec zeby porownac.

emocjonalna wydmuszka - idealne podsumowanie!

paulaa76

tez jestem tego samego zdania film o niczym. Coppola jest nudna.

ocenił(a) film na 5
paulaa76

Zapomniałaś o świetnej roli Ferrari, moim zdaniem kandydat do Oskara za rolę drugoplanową.

Chris_Sharma

Zgadzam się z paulaa76. Mi się chciało spać na tym filmie ale mimo to czekałem aż w końcu coś "błyśnie" w nim i obejrzałem do końca. Takie pierdu pierdu wymuszone na moje. Jakby miał być film z przesłaniem ale takich historii była już masa i to o wiele lepiej przedstawione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones