PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 742
oceny
5,9 10 1 13742
6,6 15
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

Córka pojawia się w jego zyciu niespodziewanie?! co za bzdury, wszystkie ich spotkania pokazują, że spotykają się regularnie, matka odwozi ją do ojca, ojciec odwozi do domu. Dopiero później na jakis czas zostaje dłużej z ojcem, ale juz na pewno klimat filmu nie wskazuje na zaskoczenie, całość jest leniwie poprowadzona.

joanazs

poza tym: flaki z olejem

joanazs

nie zrozumiałam.. oni zostawili tą córkę? całkiem samą? czy wrócą, gdy ona przyjedzie z tego obozu?

BlueLips

może i matka, ale na pewno nie ojciec po przemianie jaką przeszedł własnie dzięki niej.

użytkownik usunięty
BlueLips

Zadawanie takich pytań, ocenienie Somewhere na -4-, podczas, gdy na twoim profilu widzę np. Salę samobójców ocenioną na -10- zdecydowanie podkreśla celność dwóch pierwszych słów twojej wypowiedzi: 'nie zrozumiałam'...

oj tam! bądźmy wyrozumiali. pytanie-odpowiedź, proponuję nie pisać niczego więcej. i proszę o nie wywyższanie się, ktos kto zna się mniej na filmach również ma prawo oceniać i lubić/mniej lubić dobre produkcje na filmwebie. to nie portal tylko dla vipów i krytyków!

joanazs

z tego co mi się wydaje, córka pojawiła się w życiu ojca niespodziewanie, a w momencie kiedy zaczyna się film widzimy etap, w którym bohaterowie zaczynają się poznawać (chociażby pytanie: ile lat trenujesz łyżwiarstwo? i kilka innych scen tak sugeruje). Trudno powiedzieć dlaczego akurat teraz, może mała dorasta i postanowiła poznać ojca albo mieszkała z matką za granicą albo po prostu miała praktycznie zerowy kontakt z ojcem, praktycznie nieistniejący, trudno powiedzieć ale to chyba bez znaczenia. Taka jest moja teoria, pozdrawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones