PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 729
ocen
5,9 10 1 13729
6,6 14
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

Rewe...

ocenił(a) film na 9

...lacyjny!!! Sto filmów muszę obejrzeć, żeby trafić na TAKI film. Polecam ale tylko prawdziwym
koneserom - bo za takiego się uważam. Nieprawdziwi będą narzekać, że nudny, że nic się nie
dzieje. I o to chodzi, tak ma być. Amen.

ocenił(a) film na 9
bez_imienny

świetny, klasyczne długie ujęcia w stylu Antonioniego, mega polceam

ocenił(a) film na 7
bez_imienny

Ja też lubię ten styl kręcenia filmów. Mnie się świetnie oglądało, ale faktycznie, osoby widzące w kinie raczej rozrywkę uznają większość ujęć za dłużyzny.

ocenił(a) film na 9
bez_imienny

dla mnie też zupełnie wyjątkowy...miejscami rozdzierający...studium samotności człowieka wśród ludzi ... tematyka to zdecydowanie kontynuacja Między słowami...uwielbiam kino sophie

bez_imienny

Brawo! Rewelacja!
Dziękować Bogu jeszcze kilku "koneserów" się uchowało na tym świecie.
Jesteście klasą...

...sami dla siebie. @:-)

ocenił(a) film na 10
bez_imienny

Zgadzam się z Wami w pełni. Czytając pozostałe negatywne opinie zastanawiałem się czy nie podjąć dyskusji próbującej obronić ten film, ale po przeczytaniu Waszych widzę, że nie miałoby to sensu. Albo ktoś wie, czym jest dobre kino i nie identyfikuje go wyłącznie z niesamowitą fabułą i wartką akcją albo właśnie tego szuka w kinie. Film w europejskim klimacie, co jest rzadkością (a jeszcze rzadziej wychodzi dobrze) w amerykańskim kinie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
jankom

OMG! Ja rozumiem ze film moze sie podobac - no ale bez przesady! Jak juz temu "Miedzy slowami/Lost In Translation 2" (czyli wiadomo ze kontynuacja nigdy nie doscignie oryginalu!) - dajecie oceny 10 i 9 - a wiec rewelacje i prawie rewelacje - no to sie pytam jakie chcecie dac wtedy oceny, naprawde najrewelacyjniejszym filmom - bo ze one istnieja to jest wam chyba jasne, albo? Czyli jaka ocene daliscie wczesniej oryginalowi - dla "Miedzy slowami"?

Film jest ok, pare komicznych Intermezzi wypalilo, pare gagow natomiast spalilo na panewce, badz za dlugo sie nimi degustowano... Niestety jeden z glownych tematow filmu, samotnosc i zagubienie orientacji, zostaly wprawdzie ledwo poruszone, lecz w ogole ich nie poglebiono - co akurat na poczatku filmu moglo wlasnie u wielu wywolac konsternacje i pytanie, co pani Coppola chciala tym filmem w ogole powiedziec... Ta wyrazna jej odmowa prowadzenia konwencjonalnej dramaturgii, konczy sie czesto tym, ze cala ta narracja doprowadza sie do biegu jalowego... laduje gdzies na manowcach czy pustkowiu! Po prostu ta cala historia jest calkowicie bezdramaturgiczna i nie zasluguje moim zdaniem na wiecej niz 6 - tak obiektywnie to biorac...

bez_imienny

Zgadzam się w 100%. Ten film pokazuje, że kino potrafi jeszcze zaskoczyć. Zastanawia mnie tylko, skąd tak niska ocena na filmwebie.

remi1982

Stąd, że nie ma akcji.

ocenił(a) film na 8
bez_imienny

Też uwielbiam ten rodzaj filmu, można się do woli rozkoszować każdą jego chwilą. Świetna atmosfera, spokojnych leniwych wakacji :-)

bez_imienny

"Polecam ale tylko prawdziwym koneserom - bo za takiego się uważam."

O KUR.WA

matbla2000

Ja polecam Szwajcarię, gdyż to wspaniały kraj, w którym robi się ser z dziurami. I właśnie o ten ser mi chodzi, naprawdę polecam wszystkim koneserom dziur, takim jak ja.

ameridoo

Tak ma byc. Amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones