PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 729
ocen
5,9 10 1 13729
6,6 14
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

Nudno i bez powodu

ocenił(a) film na 3

Jestem w szoku że dałem radę obejrzeć w całości ten film. Długie ujęcia nieistotnych rzeczy. Jednozdaniowy opis tego filmu jest o wiele ciekawszy niż sam film. Nie wiem co to miało być, chyba film w stylu "Miesiąc z życia Stephena Dorffa". Wielkie rozczarowanie.

użytkownik usunięty
mitrus80

Ja się tam nie nudziłem w trakcie oglądania, ale rzeczywiście nic specjalnego to nie jest. Nie wiem, dlaczego akurat ten film (w konkursie brał też udział m.in. "Czarny łabędź"!!!) wygrał Złotego Lwa w 2010 roku w Wenecji.

Swoją drogą, nie wiem, czy wiedziałeś, że scenariusz do tego filmu ma zaledwie 43 strony.

ocenił(a) film na 3

nie wiedziałem, ale mnie to nie dziwi ;-) o czym tam mogli napisać na więcej...

użytkownik usunięty
mitrus80

Wiesz, zazwyczaj scenariusze do półtora godzinnych filmów mają od 80 do 100 stron, ale jeżeli są takie dłużyzny, jak tu, to faktycznie nie dziwi taka nikła liczba. Niby mówią, że skrypt ma tyle stron, ile sam film minut (90 minut = ok. 90 stron), ale nie zawsze tak jest. "Mechaniczna pomarańcza" ponad 2 godziny trwa, a scenariusz ma niecałe 69 stron, więc...

mitrus80

Dwadzieścia minut filmu i dwa razy tańce na rurce, raz na łyżwach. Ten temat nadaje się na film krótkometrażowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones