PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 742
oceny
5,9 10 1 13742
6,6 15
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

No i poszedl w pi..u

ocenił(a) film na 4

Tak mógłbym podsumować cały film i to co zostało w mojej głowie po jego obejrzeniu. Celowo wydłużane powolne sceny - ok, zabieg artystyczny. Odsłonięcie prawdziwego życia celebryty - ok, zapewne trafione. Ale wątek przemiany wewnętrznej "bohatera" i ostatnia scena - zawiało tandetą, zmusiło mnie do spojrzenia na zegarek i uświadomienia sobie, że ostatnie 1,5h swojego życia mogłem spędzić w znacznie ciekawszy sposób. Film niestety nie pozostanie w mojej świadomości zbyt długo, szkoda bo mogło być znacznie lepiej ...

meow_fiz

Mam dokładnie takie same odczucia po tym filmie i w zasadzie zastanawiam się, o czym on tak naprawdę był, o co w nim chodziło i jak w sumie córka głównego bohatera wywróciła jego życie do góry nogami. Bo czy w ogóle wywróciła? Przyznał się do tego, że nie miał dla niej czasu, popłakał przez chwilę, ale nie dostrzegam w tym żadnej głębszej przemiany.

Dla mnie "Somewhere" to po prostu flaki z olejem, chociaż pewnie zaraz oberwie mi się, że nie rozumiem Coppoli.

meow_fiz

U mnie, reakcja na wyjscie z tego auta to było "o panienka lekkich obyczajów". DIALOGI WYBITNIE BEZNADZIEJNE, CHRIS PONTIUS tylko coś tam nadrobił. Przede wszystkim za mało dialogów O-o.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones