PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 742
oceny
5,9 10 1 13742
6,6 15
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

SPOJLERY!
Coppola skopiowała swój poprzedni równie kiepski film czyli "Między słowami". Myślałam, że "Między słowami" to beznadziejne dzieło, scenarzystka udowodniła, że może napisać fabułę jeszcze nudniejszego i gorszego filmu niż poprzednio. Mało tego, w obydwu widać jej ogromne kompleksy, jeśli chodzi o obce języki. Bo wielki aktor przyjeżdża do obcego kraju i nie rozumie co się wokół niego dzieje. Biedak. Poza tym strasznie spłaszczyła prawdziwe problemy celebrytów. Taki przeciętny wielbiony aktor nic tylko gapi się na cycki, sypia z kim popadnie, jeździ sportowym wozem...ale nie, bo jeszcze ma wyrzuty sumienia w postaci potomstwa.

Znów pojawiają się głosy na forum, że ktoś czegoś nie zrozumiał, że film ma jakąś głębię i w ogóle, że to jest cudowny film dla intelektualistów. A g... prawda. Dla mnie to zwykłe marnotrawstwo taśmy filmowej. Przez blisko dwie godziny mamy kilka niemrawych scenek, z aktorstwem na poziomie kina klasy D.

Niech już Sofia nic nie pisze, nic nie kręci i najlepiej niech znajdzie jakieś bardziej adekwatne do swoich umiejętności zajęcie, do branży filmowej się nie nadaje.

"Między słowami" jest świetne, po prostu dla tych co lubią takie kino, artystyczne, z wolno toczącą się akcją, chociaż Jarmusha nienawidzę, a na Somewhere jeszcze nie byłam, więc się nie wypowiadam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones