PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 742
oceny
5,9 10 1 13742
6,6 15
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

Chyba jestem daltonistą bo czerwonego ferrari w tym filmie nie mogłem się doszukać, tak samo jak i tych wszelkich używek. Autor opisu na 100% nie oglądał filmu.
Sam film oceniam 7,5/10 dając słabe 8. Warto oglądnąć film się nie ciągnie, ładne dziewczyny, kilka zabawnych sytuacji, Ellie Kemper bardzo ładnie zagrała córkę. Osobiście polecam.

ocenił(a) film na 7
Domenico

Haha, zgadzam się z Domenico.
Film zdecydowanie dla fanów twórczości Sofii Copoli. Dla jednych może być długi i nudny, dla innych wyczerpujący i intensywny. 7/10 :)

ocenił(a) film na 8
Domenico

córkę zagrała Elle Fanning

ocenił(a) film na 7
prozopagnozja

A widzisz, pisząc o dobrej grze aktorskiej córki również kierowałem się obsadą, widocznie została poprawiona. Ale opis ten sam a ile już czasu minęło. Można jechać na opinii "Druga co do wielkości baza filmów w galaktyce" ale co z tego jak nie za bardzo wiarygodna, a gdy samemu chce się dodać / poprawić opis to zostaje się totalnie olanym i można sobie czekać do usr... śmierci.

Domenico

bo z tym czarnym ferrari się zgodzę że typ który zamieszczał opis na filmweb jest idiotą albo daltonistą , natomiast z tą aktorką która grała jego córkę to racja jest to siostra Dakoty F, Elle...a nie Kepner

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones