PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 742
oceny
5,9 10 1 13742
6,6 15
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

bo słyszałem że lipa w USA(krytycy zjechali)
Co sądzicie?

ocenił(a) film na 7
Mr.Pink

Obejrzałem wczoraj. Moim zdaniem warto, chociaż nieco brakuje mu siły wyrazu dwóch pierwszych filmów Sofii Coppoli. Udane studium samotności, choć mniej przejmujące niż "Między słowami".

inextinguishable

Gdzie można zobaczyc ten film???

ocenił(a) film na 5
pola33_3

Dorzucam się. Gdzie mogę obejrzeć "Somewhere"? Bardzo mi zależy, by widzieć ten film.

tercc

Na Camerimage w Bydgoszczy.
Opera Nova - Główna Sala Projekcyjna, 3 grudnia (piątek), 23:30

ocenił(a) film na 1
inextinguishable

Jeśli warto to czekam z niecierpliwością ;)

ocenił(a) film na 5
Mr.Pink

wciagnalem to na camerimage i mnie osobiscie mocno rozczarowal
spodziewalem sie tresci bez slow, jednak tutaj zdecydowanie bagieta zostala przegieta
o ile w 'miedzy slowami' te wszystkie milczace ujecia byly zgrabnie nakrecone, kazde bylo na miejscu i byly bardzo wymowne, o tyle tutaj sa czesto jeszcze bardziej wymowne, ale co z tego, skoro ciagna sie dlugimi minutami, jedno za drugim, bez wielu przerw, bez ciec itp.
najbardziej dynamiczny moment filmu to scea tanca na lyzwach corki glownego bohatera oraz KAZDA (o tak - KAZDA) scena, gdzie ktokolwiek cokolwiek mowi (dialogi pewnie mozna zmiescic na 1 stronie formatu A5)
i chociaz podziwiam sophie coppole za to, co potrafi przekazac bez slow, to w przypadku someday mialem wrazenie, ze przekazuje w kolko to samo
slyszalem jednak opinie, ze film jest spoko i ze mozna sie przy nim wyluzowac
sam nie twierdze, ze jest zly - towarzyszaca seansowi nuda jest wzgledna, fabula jest niezbyt skomplikowana, ale zgrabna, poruszony problem byl, jest i prawdopodobnie bedzie zawsze aktualny, ciekawa praca kamery, zgrabny montaz i cale multum master shotow, niestety niemal niemych...
jesli jestes zgrzany na ten film, to obejrzyj go koniecznie
jesli ktokolwiek nie jest na niego zgrzany i szuka w filmie wiecej rozrywki niz kontemplacji, to odradzam, bo w 'somewhere' dzieje sie tak niewiele, ze jesli nie kontemplujesz filmu to po prostu zasypiasz

ocenił(a) film na 7
rafkulak

nie nudziłem się ani chwili

ocenił(a) film na 7
Mr.Pink

Poniżej oczekiwań. Po zwiastunie nastawiłam się na coś znacznie lepszego.

ocenił(a) film na 2
deva

Poniżej oczekiwań to 4 a nie 7 :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones