PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509402}
5,9 13 742
oceny
5,9 10 1 13742
6,6 15
ocen krytyków
Somewhere. Między miejscami
powrót do forum filmu Somewhere. Między miejscami

Nie wierze że to tak wejdzie do kin. Czy większość Polaków naprawdę nie używa mózgu. Te pytanie nurtuje mnie od dawna.

użytkownik usunięty
pinang

Akurat tu nie masz czego się czepiać - przetłumaczony poprawnie, bez fajerwerek i kfiatkuff.

ocenił(a) film na 7

no comment

użytkownik usunięty
pinang

Zawsze lepsze to niż "Ale jazda" (oryginalny tytuł: "Interstate 66") czy "Zakochany bez Pamięci ("Eternal Sunshine of the Spottles Mind"). Tytuł w sumie aż tak bardzo nie kłuje w oczy, nie wiem czy jest w ogóle sens rozwodzić się nad sensem tego, czy tytuł jest przetłumaczony dobrze, czy nie. To dystrybutor ma na to wpływ i to on zawsze wybiera taki, który będzie "przyciągał" widza.

pinang

od kiedy tytuły tłumaczy się dosłownie ?

ocenił(a) film na 8
pinang

Dystrybutor nie miał pomysłu pod jakim kątem sprzedać film, więc odwołał się do wcześniejszego filmu Coppoli "Miedzy słowami".

pinang

Lepiej zostawić angielski tytuł z polskim podtytułem- moim zdaniem bardzo dobrym- niż przetłumaczyć np. na "Gdzieś".

ocenił(a) film na 7
pinang

takie same emocje we mnie wywolal ten tytul. szkoda gadac w ogole..

użytkownik usunięty
littlestar

'Gdzieś' brzmi marnie, lepiej byłoby zostawić oryginał, bez idiotycznego dodawania podtytułu.

ocenił(a) film na 8
pinang

ciesz się że nie reklamują go hasłem "film córki reżysera który stworzył OJCA CHRZESTNEGO" :P

pa6l1

To niby co? "Między ojcami" byłby w sam raz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones