PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039592}
3,8 1 894
oceny
3,8 10 1 1894
4,2 6
ocen krytyków
Slotherhouse: Leniwa śmierć
powrót do forum filmu Slotherhouse: Leniwa śmierć

Cześć po co wydajecie pieniądze w kinie na takie dzieła skoro jest zwiastun komentarze sami sponsorujecie takie dzieła które lądują na tv puls spodziewacie się jakiegoś super filmu komedia-horror śmieszy mnie jak ktoś pisze że chciał wyjść po x minutach to po co wogóle tam poszedł ja nie lubię np. komedii romantycznych i na taki gatunek nie pójdę lubię horrory ale o leniwcu litości pozdrawiam wszystkich którzy doceniają gatunek horror

ocenił(a) film na 5
tomasz_lengier

Może są tacy (jak ja), którzy zwiastunów oglądać nie lubią?

kaymann

Cześć w wielu przypadkach lepiej nie oglądać bo zawiera najlepsze sceny z danego filmu

tomasz_lengier

nie leć na tv puls bo jeszcze lecą tam jakieś filmy a nie jakieś gówna jak polsat czy tvn

tomasz_lengier

Dla mnie na przykład,, kokainowy miś." Był zajebisty do browara z kolegami, tak samo ,, Bobry Zombie."

roccco_filmweb

Niezłe filmy do picia wirtualnie dołączam do Ciebie i kolegów z piwkiem pozdrawiam

roccco_filmweb

Kokainowy Miś i Zombiebobry były zajebiste w swój sposób, nawet Mordercza Opona ma klimat, tutaj tego niestety zabrakło

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones