PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792558}

Skok na Hatton Garden

The Hatton Garden Job
5,2 998
ocen
5,2 10 1 998
Skok na Hatton Garden
powrót do forum filmu Skok na Hatton Garden

Ocena

użytkownik usunięty

Proszę o jakąś konstruktywną ocenę tego filmu, czy oglądać czy stracić bezcenny czas w zalewie szamba raczeni przez wytwórnie filmowe

ocenił(a) film na 3

Właśnie skończyłem oglądać, niestety strata czasu, film bardzo słaby.

użytkownik usunięty
niort

Dziękuję, nie obejrzę

ocenił(a) film na 6

Dzieki ,ja tez odpuszczam

niort

To i ja nie oglądam ;)

niort

Dzięki, to i ja odpuszczę

Dzięki ja też :)

ocenił(a) film na 5

Skoro dla Was oglądanie filmów, jest stratą czasu, to po co w ogóle je dotykacie? Czy pasja może być stratą czasu?

djrav77

no jeśli oglądanie filmów to Twoja jedyna i główna pasja to ja Ci szczerze współczuje. Mam nadzieje że masz wygodny fotel żeby nie dostać odleżyn.

ocenił(a) film na 5
GibaJ

Pudło koleżko. Największą moją pasją jest bieganie i chodzenie po górach :) Pytałem tylko, czy pasją może być stratą czasu? Czytamy ze zrozumieniem.

djrav77

hasło "czytanie ze zrozumieniem" jest już tak wyeksploatowane że trzeba być wyznawcą Wyborczej żeby go używać... :)

djrav77

ale czemu od razu zakładasz, że to nasza pasja xD

ocenił(a) film na 5
Vegi

Bo mogę :D

ocenił(a) film na 6

Film zdecydowanie wart obejrzenia, ze względu na to, że jest oparty na faktach, to po piersze, a po drugie, że mimo kilku nonsensów, jest zrobiony realistycznie. Owszem, jeśli porównuje się z Ocean's Eleven /w czasie seansu robiłem to/ to akcja jest mało dynamiczna, ale...Ocean's to zmyślone bzdury a tutaj prawda.
Gdzie nonsensy? W spojrzeniu Brytyjczyków na Europę Wschodnią, wymyślii sobie mafię węgierską, że najgroźniejsza w Europie /dla odmiany, bo do tej pory zwasze byli to Serbowie albo Rumuni/, a szefowa tejże to...najpotężniejsza kobieta w Europie...dlatego wszędzie prowadza się z dwoma gorylami, a nosi się jak podstrzała dziwka. To było nieco żałosne. Ale poza tym film jest nakręcony porządnie.

ocenił(a) film na 5
adimem

Dzięki, sprawdzę sobie.

Treh

Sprawdziłeś/łaś - dałeś/łaś pięć, więc sobie odpuszczam. Na przeciętność szkoda życia.

ocenił(a) film na 6

Wg mnie warto obejrzeć. Żadne wielkie kino, po prostu lekka rozrywka na przyzwoitym poziomie. Daję 6.

ocenił(a) film na 3

wg mnie marna podróbka Oceans kręcona w stylu Snatch z bardzo słabo dobrana muzyką.
"Niedooglądałem."

Jest też inny film, ze znanymi aktorami, też oparty na historii tych panów "King of Thieves"
sam nie oglądałem, ale może zaraz to zrobie :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones