PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1048}

Skazani na Shawshank

The Shawshank Redemption
8,8 922 883
oceny
8,8 10 1 922883
7,9 51
ocen krytyków
Skazani na Shawshank
powrót do forum filmu Skazani na Shawshank

Ale czy rzeczywiście najlepszy w historii?

Sebslo577

w sumie ta

donmaslanoz14

Według mnie jest wiele innych lepszych filmów ale to tylko moje osobiste zdanie :)
Pozdrawiam


___________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=DmWdhYNeMm4

ocenił(a) film na 1
Sebslo577

Napewno nie najlepszy film wrzechczasow to park Jurajski z 1993 roku Stevena spilberga

ocenił(a) film na 9
Rafal350a

Tego filmu nie ma nawet w top 500.

ocenił(a) film na 1
Sebslo577

bo go nie docenia wiele osob jurasic park z 1993 i spilberg wyrerzyserowal najlepszy rerzyser swiata a na filmweb ma ocene 7,0 to kpina powinien miec co najmniej 8,4

ocenił(a) film na 1
Sebslo577

duzoosob nie docenia parku jurajskiego z 1993 roku ja na tamte czasy film rewelacyjny dzis by sie takich nie dalo zrobic

ocenił(a) film na 10
Rafal350a

Z całym szacunkiem ale trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby uważać taką komerchę jak Park Jurajski za najlepszy film wszech czasów. Ok efekty specjalne są przełomowe, ale fabuła? Sam np jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen ale byłoby mi wstyd postawić nawet najlepszą ich część obok takich filmów jak Skazani na Shawshank, Zielona mila, Ojciec Chrzestny czy Forrest Gump, bo trzeba odróżnić kino nastawione na jakość a nie na hajs.

ocenił(a) film na 9
Sebslo577

Ten ranking nie ma na celu ukazać najlepszego filmu, tylko najlepiej ocenianego. Ty możesz wyżej ocenić jakikolwiek inny film, jest to kompletnie subiektywne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones