PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558981}

Skandalista George Lucas

The People vs. George Lucas
6,6 488
ocen
6,6 10 1 488
Skandalista George Lucas
powrót do forum filmu Skandalista George Lucas

Długo się zmuszałam, żeby obejrzeć wszystkie części. Z tv znałam tylko Mroczne Widmo i nie rozumiałam czemu fani tak się czepiali tego filmu. Nowa trylogia jest wizualnie dużo lepsza, ale nie ma tak baśniowo-moralnej fabuły gdzie wyrazistym tłem jest przyjaźń, lojalność i walka o wolność.

Wiadomo że przed panowaniem Imperatora nie można było zrobić tak wzniosłej fabuły bo trzeba było pokazać jak to wszystko zostało zniszczone. Wielcy bohaterowie nie byli potrzebni.

Dlatego nie rozumiem tych niemal psycho-fanów z tego filmu. Film powinien się kończyć cytatem "Nie podoba im się, niech nie oglądają"

Co do opinii że młodszym się podoba bo są wybuchy itp. Mój 7-letni chrześniak obejrzał wszystkie części, ale jeśli chce aby mu włączyć SW zawsze prosi o starsze filmy z Lukiem i Hanem Solo :)

Rozbawił mnie też moment w którym ojciec z synkiem walczą i jeden mówi że jest Vaderem a młody że jest Anakinem. Przypomniało mi się jak próbowałam wytłumaczyć chyba wtedy 5-latkowi że mały dziecko dorasta i zmienia się w dorosłego. Na wiadomość że jego mama też była kiedyś taka mała spojrzał jakby to było coś obrzydliwego ;)

Młodzi wodzowie nie przywiązują tak dużej uwagi do efektów i jeżeli mówią że Jar Jar jest fajny to nie może być tak straszny jak go fani malują ;)

ocenił(a) film na 5
colly

Długą drogę przed Tobą widzę

www.youtube.com/watch?v=oTLqLwLKC8E

użytkownik usunięty
Zabojczy_Krzysztof

Piękna recenzja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones