PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838190}

Siostra

Sister
6,4 1 227
ocen
6,4 10 1 1227
6,4 10
ocen krytyków
Siostra
powrót do forum filmu Siostra

Przejmujący...

ocenił(a) film na 4

bo traktuje trudny temat nienarodzonych dzieci. Czarno biała kompozycja dodatkowo przybija podczas tej krótkiej projekcji. Ciekawie zrobione laleczki też nadają dodatkowego poważnego oddźwięku. Nominacja do Oscara wydaje się pewna.

dzyniu88

Skąd zatem ta słaba ocena? ;)

ocenił(a) film na 7
iluzjon2000

Użytkownik wychodzi z założenia, że oceny są od 1 do 5, czyli jego 4, to normalne 8. W efekcie zaniża średnią, ale co zrobisz?

Slayer

Hmm no tak, sama nie jestem zwolenniczką szastania dziesiątkami i dziewiątkami, ale rzeczywiście, specyficzny sposób wystawiania ocen może zrobić krzywdę filmowi. 5 dla "Jokera" wygląda jak żart lol

ocenił(a) film na 4
Slayer

nieogarnięta osoba czy poprostu woli taki system oceniania , tak czy siak zaniża oceny filmom choćby z tego względu mogła by przejść na skale 1/10

ocenił(a) film na 7
budzdom93

Myślę, że musisz zapytać autora tematu. Pamiętam, że kiedyś się zdziwiłem, gdy trafiłem na jakiś super pozytywny komentarz o filmie i 5/10, wtedy mi wyjaśniono.

ocenił(a) film na 9
Slayer

przeciez przy ocenianiu widac wszystkie 10 gwiazdek. Trzeba byc chyba niezle zrobionym zeby pomyslec ze skala jest do 5. Tym bardziej ze wiekszosc filmow ma wyzsze oceny niz 5...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones