PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778538}
7,5 17 537
ocen
7,5 10 1 17537
6,3 7
ocen krytyków
Sing 2
powrót do forum filmu Sing 2

Ktoś się orientuje, dlaczego ta postać z jedynki się nie pojawiła?

Co do animacji odrobinę słabsza od jedynki. Mniej ciekawe perypetie bohaterów. Fabuła bardzo podobna.
Za to ładne animacje, lepsza aranżacja przedstawienia - sci fi, i plus za wprowadzenie nowych bohaterów, zwłaszcza rysicy i wilczycy. Pani kameleonowa wymiatała z tym wojskiem :)

Film raczej dla starszych dzieci, bo te młodsze nie zrozumieją depresji spowodowanej czyjąś śmiercią czy żartu z kobiet (foch i awantura, jak delikatnie się chce coś zasugerować).

ocenił(a) film na 8
Anna_Sandstorm

Mike (Mysz solista) wziął udział w konkursie dla pieniędzy a w końcowym przedstawieniu tylko dla tego by pokazać osobą na ulicy że jest jest w stanie dobrze zaśpiewać. Nie ma go chyba nawet na końcowym zdjęciu gdy ponownie otwierają teatr. Wydaje mi się że nie był zatrudniony i nie wiązał swojej przyszłości z teatrem i po prostu wyjechał. W filmie mogliby tak to wytłumaczyć. Twórcy nie dali go do filmu bo nie pasował do fabuły i jest już masa postaci. Jeśli jest za dużo postaci też jest źle. Wydaje mi się że on nic nowego by nie wniósł i byłby zbędną postacią która zabiera czas ekranowy.

Kasiakatarzyna24

Dziękuję. Wydawało mi się, że może chodzić o coś z aktorem podkładającym głos.

Anna_Sandstorm

Czytałam w dyskusji do pierwszej części, że nie możemy wykluczyć, że on został zamordowany przez mafię. Ostatnia scena z nim była niejednoznaczna. I jeszcze piosenka "My Way"

Naavy

Ciekawy pomysł. Byłaby pełniejsza seria, gdyby była w 2 części wzmianka o tym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones