PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778538}
7,5 17 681
ocen
7,5 10 1 17681
6,2 8
ocen krytyków
Sing 2
powrót do forum filmu Sing 2

Co ci recenzenci

ocenił(a) film na 9

Dlaczego recenzenci tak marudzą na ten film. Gdyby nie to, że spojrzałem na przychylne komentarze innych ludzi to bym na ten film nie poszedł (przy okazji wiadomo jeszcze z doświadczeń, że zazwyczaj sequele bajek nie są dobre). A tymczasem wyszedłem z kina wniebowzięty. W filmie była jedna głupotka o której nie powiem, bo spojler oraz niektóre wątki z pewnością dałoby się lepiej poprowadzić. Ale naprawdę film ze strony scenariusza jak na animację dla dzieci, komedię i dobór piosenek do sytuacji na ekranie (wystarczy znać angielski) to naprawdę wyszło nieźle. Na pewno jeśli spodziewacie się jakiegoś arcydzieła w stylu od Pixara to wiedźcie, że on nim nie zamierza być. To jest komedia z dobrym humorem. Ja poszedłem bez większych oczekiwań i wyszedłem w szoku.

ocenił(a) film na 5
Shaxxen

Druga część to odcinanie kuponów, wiadomo, że bajki są przewidywalne, ale ta była przewidywalna aż do spodu. Same utarte bajkowe klisze, dla dzieci może być okej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones