PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778538}
7,5 17 537
ocen
7,5 10 1 17537
6,3 7
ocen krytyków
Sing 2
powrót do forum filmu Sing 2

Sama animacja super, wydaje mi się, że dużo bardziej muzyczna niż pierwsza część. Fajnie dobrane numery, do których chce się wracać i ciekawie poprowadzona historia. Jedyny minus dla mnie osobiście to to (wersji polskiej), że nie wróciła cała obsada dubbingowa z pierwszej części. Osobiście bardzo mnie boli jak sa wprowadzane zmiany. Brak Pana Dorocińskiego w roli Buster Moon, jest dla mnie nieporozumieniem totalnym, po za tym Ewa Farna jako Ash, czy Kasia Sawczuk jako Meen’a. Szkoda..

Logerman

Wiadomo, że większość widzów na to nawet nie zwróci uwagi ale chciałem się tym podzielić..

ocenił(a) film na 9
Logerman

Akurat brak Ewy Farny odczułam i sama się zdziwiłam, że nie występowała w drugiej części. Nie mniej jednak, druga część na pewno o wiele lepsza niż pierwsza, co rzadko się zdarza. Brawo!

ocenił(a) film na 5
cegla123

Od razu zauważyłam, że kto inny podkłada głos, bo pierwszą część widziałam kilka dni temu. Dorocinski, Zdrojkowski, Farna, od razu słychać, że kto inny użyczył głosu, szkoda ehh

cegla123

Jak “odkryłem” kilka dni temu w czeskim dubbingu Ewa wróciła.. Nie wiem kto tak beznadziejnie robił casting u Nas w kraju. Nie umiejszajac oczywiście aktorom, którzy zrobili swoja pracę przy tej części. Mnie chodzi o sam fakt zmiany, co mi przeszkadza.

Logerman

Dla mnie brak Marcina Dorocińskiego jest katastrofą, już w pierwszej scenie słychać zmianę. Ten wspaniały głos Moona z pierwszej części brzmi do dziś w głowie i podczas kontynuacji jego brak jet męczący. Całość oczywiście bardzo ciekawa i zabawa pierwsza klasa.

Michal_Wilkolek

Czy piosenki są śpiewane po polsku, czy zostały w oryginale?

ares765

Piosenki w jezyku angielskim.

Michal_Wilkolek

Dziękuję

Michal_Wilkolek

Miałem to samo! Tylko tyle, że wcześniej zapoznałem się z informacja o tym, kto podkłada głosy, więc niejako byłem na to przygotowany.

ocenił(a) film na 10
Logerman

No właśnie coś mi nie grało w tych głosach. Tylko mi głos nie pasował słonicy a na reszta myślałam że się zgadza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones