PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684980}

Sils Maria

Clouds of Sils Maria
6,2 11 423
oceny
6,2 10 1 11423
6,6 24
oceny krytyków
Sils Maria
powrót do forum filmu Sils Maria

Nie wiem dlaczego zawsze ją tak hejtujecie. Widzieliście z nią tylko jeden lub dwa filmy a zagrała
w wielu świetnych produkcjach. Uważam że zagra świetnie w tym jak w każdym następnym jej
filmie

ocenił(a) film na 8
be_yourself_ks

Ja ją hejtuję dlatego, że nie ma w sobie nic oprócz ładnej buzi - ma jeden zestaw min (a właściwie jedną minę bez emocji) i gra sztywno.

ocenił(a) film na 10
freya_ananta

każdy ma swoje charakterystyczne miny

ocenił(a) film na 5
be_yourself_ks

Właśnie dlatego, żeby nie opierac swojego zdania na jednym czy dwóch filmach, w których zagrała Krystyna, obejrzałam filmów z jej udziałem całkiem sporo. No i niestety nie jestem w stanie zmienic swojego złego zdania na temat tej "aktorki". Wszędzie ten sam zestaw min i ciągle otwarte usta. Trochę lepiej jej poszło w "The Runaways" chociaż z Dakotą Fanning nie ma szans.
Za to jej otwarte usta bardzo dobrze pasowały do jej roli chorej dziewczyny w "The Cake Eaters", ale to jedyny dobry przykład.

be_yourself_ks

I właśnie o to chodzi- Kristen gra w dobrych produkcjach, ale jej kreacje są nieciekawe, nie zapadają w pamięć, żeby nie powiedzieć, że są słabe. Widziałam z nią 11 filmów, średnia ocen- 5,6. Myślę, że na więcej nie zasługuje.

be_yourself_ks

poza beką ze zmierzchu widziałam jeszcze z nią trzy filmy i niczym nie różni sie jej 'gra aktorska' od nastoletniej wampirzycy. Jest nieciekawa i nie zapada w pamiec - dokladnie tak.. To jej jakies dziwne stękanie i zmarszczone brwii... nie wiem o co chodzi. Po prostu nie ma talentu, a tata jest producentem telewizyjnym, a mama scenarzystką.

ocenił(a) film na 10
unblushing

W takim razie nie widziałaś "Azylu" , "The Runaways" ani "Wszystko za życie"

Gonaa

Stewart wszędzie słaba. W The Runaways była znośna ale totalnie zaćmiona przez Dakotę Fanning

loukas321

Dokładnie - Dakocie to może ona buty czyścić...

Gonaa

We "Wszystko za życie" była akurat bardzo słaba (ale film za to jest wspaniały!:) ) . Co prawda była wtedy bardzo młoda, teraz jest odrobinę lepiej - w "On the Road" mi specjalnie nie przeszkadzała, ale świetnej aktorki to z niej raczej nie będzie

Gonaa

W into the wild miała mały epizod napalonej, brudnej nastolatki - chyba wciąz grała samą siebie. A w The Runaways, podobnie jak wypowiedź wczesniej - Dakota ją tam totalnie przyćmiła. Panic room, rzeczywiście nie widziałam. A i sprawdziłąm co do dokładnosci:
obejrzałeś: 8 tytułów
średnia ocena: 4,7

z reszty po prostu jej nie zapamiętałam.

Gonaa

wszystkie wyżej wymienione widziałam. Obejrzałam z nią łącznie 10 filmów i dalej uważam że marna z niej aktorka. Nie potrafi oddać uczuć postaci, cały czas otwarte usta, te same miny, nawet włosy przeczesuje w ten sam sposób w każdym filmie. Ona jest po prostu nijaka, nie wiem może to wina filmów albo reżysera, że nie potrafi z niej więcej wykrzesać. Jednak moim zdaniem to po prostu wina jej niskiego poziomu aktorstwa, bez względu w jakim filmie gra, zawsze wygląda i zachowuje się tak samo.

be_yourself_ks

Aktorka jednej miny.. W każdym, powtarzam w KAŻDYM filmie czy scenie, gdzie powinno się ją różnie rozegrać bo istnieją przecież różne emocje gra TAK SAMO. IDENTYCZNIE. Dziękuję.

*Pisane wielkimi literami, aby podkreślić słowa kluczowe.

ocenił(a) film na 10
Kaineko

KAŻDY, powtarzam KAŻY człowiek ma swoje charkaterystyczne mi ni czy tego chcesz czy nie, ale nie których bardziej to widać, a u innych mniej.

Gonaa

U niej nie widać ich wcale. Wystarczy? Chyba pokuszę się o szukanie jednej i tej samej miny z każdego filmu. xD

Gonaa

pierwsze lepsze zdjęcie z image googl'a
http://media.tumblr.com/tumblr_lin3iwFhYY1qbolbn.jpg

Gonaa

Dokładnie. Co spojrzę na nią to to nie jest żadna mina tylko tępy wzrok i otwarte usta.

ocenił(a) film na 8
be_yourself_ks

A ja ją uwielbiam, za twarz, za filmy i za jej grę aktorską też, i nie z powodu zmierzchów, ale za Welcome to the Rileys (bardzo mocna, świetna rola!), za The cake eaters, gdzie grała laskę z porażeniem mózgowym i zagrała ją fantastycznie!! I wiele innych, The Runaways, Into the wild, In the land of woman... Jest rewelacyjna, nie mogę się doczekać Sils Marii i Camp X-Ray i pozostałych produkcji, które może wreszcie ujrzą światło dzienne:)

ocenił(a) film na 6
be_yourself_ks

Jest dobrą aktorką, to fakt. Tylko w nieszczęsnej sadze zagrała źle, jak prawie wszyscy.

ocenił(a) film na 4
be_yourself_ks

obejrzałam z nią 21 filmów i dalej jestem zdania, że najlepiej się sprawdza w roli skrzywdzonej/zgwałconej/smutnej/załamanej/zamkniętej na świat osoby. jak gdzieś ma grać pozytywnie nastawioną do otoczenia osobę to jej niestety nie wychodzi, gdyż dalej wygląda jakby miała zgagę.

ocenił(a) film na 7
be_yourself_ks

cokolwiek by o niej nie powiedzieć, w tym filmie naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła!

be_yourself_ks

Jest swietna i utalentowana, robi swoje i nie przejmuje sie trolami :)

be_yourself_ks

Lubię ją coraz bardziej. W Zmierzchu była przeciętna, mimo że całą sagę lubię i mam do niej sentyment, ale im jest starsza, tym lepiej gra :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones