PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783031}
5,3 9 990
ocen
5,3 10 1 9990
Siedem śmiertelnych życzeń
powrót do forum filmu Siedem śmiertelnych życzeń

Slaby,irytujacy

ocenił(a) film na 2

SPOILERY.Oszukac przeznaczenie dla ubogich. Aktorsko beznadziejnie, fabula idiotyczna. Wciagu kilku dni ginie kilka ludzi, znajomych tej dziewczyny a ci w tym filmie zachowuja sie jakby nigdy nic sie nie stalo + glowna aktorka bardzo irytujaca, po jakiejs minucie zyczylem jej jak najgorzej, tak mialo byc?

ocenił(a) film na 5
GamoraRuss

Następny, ty tez musisz chlopie uzupelnic braki z wiedzy o klasyce. Zerknij do mojego posta, wszystko Ci sie rozjasni. Filmu nie bronię, jest przeciętny, ale żeby krytykować, trzeba mieć podstawy!

ocenił(a) film na 2
DA_rec

Zerknalem do tego twojego komentarza i co? Jakas malpia lampa, co mi do tego? XD oceniam sciek film, daje posta w ktorym pisze co i jak w tym filmie MI sie nie podoba i tyle. Jesli sugerujesz ze aby krytykowac jakis film, musze obejrzec czy przeczytas filmy/ksiazki z poprzedniej epoki, to nie, nie musze.

ocenił(a) film na 5
GamoraRuss

Jeśli porównujesz filmy, w dodatku na forum publicznym, to wypada mieć choć odrobinę wiedzy, albo lepiej siedzieć cicho! Wystaw ocenę i ni nie pisz, jeśli nie masz nic wartościowego do powiedzenia. Ty z tego nie korzystasz zaśmiecając forum debilnymi wpisami o "Oszukać Przeznaczenie" zamiast pisać o tym filmie. Nie wiem co to ma wspólnego z "Oszukać Przeznaczenie"? I faktycznie - "nie musisz". Można urodzić się głupim i takim umrzeć...

ocenił(a) film na 2
DA_rec

"Jeśli porównujesz filmy, w dodatku na forum publicznym, to wypada mieć choć odrobinę wiedzy"
Otoz mam wiedze na temat tego filmu, ogladalem oszukac przez 1,2,3(nie wiem juz ile czesci) i tak, porownalem te 2 filmy ze soba, bo w niektorych momentach, baa cala fabula przypominala marna kontynuacje przenzaczenia, jesl widzisz to inaczej, yhm nie moj problem. Znowu cos zasugerowales, tym razem to, ze jestem glupi, tak, G ł U P I xd (odbijam pileczke) jesli myslisz ze jestem glupi na podstawie mojego wpisu/recenzji/komentarza ktory ci sie nie spodobal, bo masz jakies braki, to sam juz nie wiem, moze czas wybrac sie do psychologa? psychiatry?

"Wystaw ocenę i ni nie pisz, jeśli nie masz nic wartościowego do powiedzenia."
jest to forum PUBLICZNE i uwaga, kazdy ma prawo napisac co mysli na temat danego seansu w sposob elokwenty badz tez nie. Jesli poszukasz glebiej, to znajdziesz tez recenzje typu : "film kupa 2/10" "ale gowno" "co to za badziew" jesli nie sa one usuwane przez moderacje, to raczej nie łamią one regulaminu (tym bardziej moj) chyba załatwilem ci zajecie na next kilka h (jesli nie zrozumiales, idz bol dupic gdzies indziej)

ocenił(a) film na 5
GamoraRuss

Wskazałem źródło, na którym oparty jest ten film a ty dalej o "Oszukać Przeznaczenie", w dodatku 1,2,3... Ręce opadają. Co ma piernik do wiatraka? Porównaj to z Rambo!
"Można urodzić się głupim i takim umrzeć...". Trzeciej osoby też nie pojmujesz? Widać braki nie tylko w dziedzinie filmu, ale lekcje polskiego też musiałeś omijać szerokim łukiem?!
Ja nie robię personalnych wycieczek z obraźliwi tekstami do Ciebie, tylko cytuję klasykę, ale pewnie, skąd masz to wiedzieć przecież ..."nie, nie muszę".

ocenił(a) film na 2
DA_rec

""Można urodzić się głupim i takim umrzeć...". Trzeciej osoby też nie pojmujesz?"
Wait? Cuu? To chyba nie zmienia tego, ze w alternatywie bylo to skierowane do mnie, udajesz glupiego czy chcesz wyjsc na internetowego pseudo inteligenta, ktory "cytuje klasyki" ale nie, przeciez to nie mialo zamiar mnie jakos personalnie obrazic, nieee.
debile, wszedzie bol dupiace debile.. (taki sobie cytacik wymyslilem, oczywiscie skierowany do 3 osoby)
-Porownalem ten film z oszukac przeznaczenie. Ty w komentarzu napisales:
""Oszukać Przeznaczenie" zamiast pisać o tym filmie. Nie wiem co to ma wspólnego z "Oszukać Przeznaczenie"?" Wiec Ci odpisałem ze ten film, fabularnie jest podobny do oszukac przeznaczenie (moim zdaniem) na co Ty odpowiadasz "Wskazałem źródło, na którym oparty jest ten film a ty dalej o "Oszukać Przeznaczenie", w dodatku 1,2,3... Ręce opadają. Co ma piernik do wiatraka? Porównaj to z Rambo!" Yhm? What? porownalem tylko film z filmem.
I moze odniesiesz sie do innych moich argumentow, jesli juz chcesz dalej kontynuowac tą "konwersacje" moze odnies sie do najwazniejszego? Do tego od ktorego to sie wszystko zaczeło, czyli, ze to forum publiczne i kazdy ma prawo pisac, to co chce (oczywiscie, jesli nie lamie to regulaminu, powtorze jeszcze raz..) od tego zaczelismy pisac. Mysle, ze nie masz na to kontrargumentu, no chyba, ze znowu napiszesz cos w stylu "jesli sie nie znasz to lepiej nic nie pisz" chyba mozemy zakonczyc ąa gowno burze, bo do niczego ona nie prowadzi. (no chyba ze do kolejnej twojej odpowiedzi i mojej i twojej i mojej, az dojdziemy do punktu, gdzie dojdziemy do tematu religii czy polityki)

ocenił(a) film na 5
GamoraRuss

Odniose sie tylko do „kontrargumentu”. Jasne, możesz oceniać i krytykować, ale jeśli robisz to tak jak tutaj, nie dziw się, że ktoś ocenia i krytykuje Twoje wypociny! Tyle. Może zakończmy, czy musisz mieć ostatnie słowo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones