PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783031}
5,3 9 985
ocen
5,3 10 1 9985
Siedem śmiertelnych życzeń
powrót do forum filmu Siedem śmiertelnych życzeń

I morał jest, plus bardzo logiczna fabuła . Film niegłupi i klimatyczny, wciąga. I nie należy do tych głupich horrorków, których teraz pełno.

ocenił(a) film na 5
kejtnova

logiczna fabula xddd film jest debilny i pozbawiony logiki, ale przyjemnie sie go oglada jesli przymknie sie na to oko :) fajny na sobotni wieczor w lozku, z lapkiem na kolanach i kubkiem herbaty.

ocenił(a) film na 3
krolowa_sniegu_2

mi przypomina bardziej film The Box.Pułapka z 2009 r. ;) bardzo podobne do siebie zresztą

ocenił(a) film na 4
malaMi

Mi też sie skojarzyło z The Box. Oczywiście chodzi tylko o motyw przewodni filmu, bo oba filmy dzieli różnica klas. The Box był wciągający i wart uwagi zaś Wish Upon to taka bajka dla dzieci xd Oczywiście to tylko moja prywatna opinia

ocenił(a) film na 7
malaMi

Mi bardziej Szkołę czarownic.

kejtnova

patrząc na zarys fabuły nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak to może być podobne do Oszukać przeznaczenie ale ok. w sumie bym obejrzał ale obawiam się że to kolejna tandeta które wszystko co potrafi to ryknąć jump scare'ami co jakiś czas jak większość horrorów.

ocenił(a) film na 4
kejtnova

porównanie tego filmu do "oszukać przeznaczenie" to obraza dla "oszukać przeznaczenie" :D ten film to jest właśnie jeden z tych głupich horrorków, a scenariusz mogli uczniowie 8 klasy na angielskim napisać, taki jest "logiczny" i inteligentny. przecież od samego początku od razu wiadomo, o co chodzi

kejtnova

No właśnie należy i to bardzo do tych głupich horrorków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones