PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30585}

Siła i honor

Men of Honor
7,7 86 640
ocen
7,7 10 1 86640
5,6 7
ocen krytyków
Siła i honor
powrót do forum filmu Siła i honor

czy ktos zna filmy podobne do "sily i honoru"?

ocenił(a) film na 7
elemele90

Pod wzgledem wartości takich jak nie poddawanie sie walczenie o swoje to jest jeszcze piekny film "droga do szczescia"

spider68

dzieki,na pewno obejrze.czekam na dalsze propozycje!

użytkownik usunięty
elemele90

Za wszelką cenę, Rocky, Gladiator, może jeszcze Czarny łabędź i Człowiek z księżyca :)

ocenił(a) film na 10

tak, zdecydowanie 'za wszelką cenę'. idealny film, z milionem morałów, zmusza do przemyśleń. jeden z moich ulubionych

użytkownik usunięty
elemele90

Śmiało możesz zobaczyć Full Metal Jacket , kino wyższych lotów, musisz zobaczyć, może nie jest to film za bardzo podobny ale przynajmniej dla mnie niektóre sceny są zbliżone. Jak obejżysz to na pewno nie pożałujesz.

ocenił(a) film na 9
elemele90

Wydaje mi sie że "Prawdziwa historia" to podobny film. Też jest o tym, ze bohater dąży do spełnienia marzenia.

ocenił(a) film na 8
elemele90

Pierwsza myśl - "Annapolis". Akcja filmu dzieje się w elitarnej szkole Marynarki Wojennej U.S., tytułowym Annapolis. Bohater, który trafia do szkoły marzy tylko o tym żeby przetrwać i jednocześnie spełnić swoje marzenie o ukończeniu uczelni. Zmaga się nie tylko z przeciwnościami losu ale także z niechęcią przełożonych oraz własną przeszłością. Z czystym sercem gorąco polecam!:)

acionyx

dzięki,na pewno obejrze;)

elemele90

"Antwone Fisher", "G.I. Jane", "Astronaut Farmer".

ocenił(a) film na 8
elemele90

a mi jakoś tematycznie kojarzy się "Patrol" : >

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones