PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462549}

Siódmy syn

Seventh Son
5,6 49 969
ocen
5,6 10 1 49969
3,8 10
ocen krytyków
Siódmy syn
powrót do forum filmu Siódmy syn

Julianne Moore jest świetna, wpasuje się w każdą rolę. Jeff Bridges też jest wspaniałym aktorem. Czekam z niecierpliwością na premierę w Polsce ! :) Zapowiada się ciekawy film, ale słyszałam, że bardzo odbiega od książki. Jest aż taka różnica ?

fly_lark

Nie pamiętam zbyt dobrze książki, nie widziałam też jeszcze filmu, lecz o jednym jestem przekonana, mianowicie, że główny bohater był młodszy, niż to widać w zwiastunie. Ponadto "Siódmy syn" zawiera w sobie chyba kilka części "Kronik Wardstone", ale pewności nie mam.

TheNekokuroi

Dzięki :)

ocenił(a) film na 8
fly_lark

Cóż, sam trailer pokazuje, że film z książką wiąże się prawdopodobnie tylko imionami głównych bohaterów a szkoda bo seria książek prezentuje kawał dobrej historii, mimo wszystko, przez wzgląd na genialną Julianne Moore, czekam z niecierpliwością.

majkwazowski

Dokładnie, mam to samo odczucie ! Jest jedną z lepszych aktorek, dlatego chcę oglądnąć ten film :)

ocenił(a) film na 4
fly_lark

No najlepsze ze 33 letni aktor gra 13 latka... czuje ze bedzie kicha po calej linii... wg opisu scenariusz jest na podstawie I tomu a ten stwor z trailera wyglada jak Mor z II tomu. Cos tu nie gra...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones