PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199571}

Siódma ofiara

The Seventh Victim
6,3 457
ocen
6,3 10 1 457
6,3 3
oceny krytyków
Siódma ofiara
powrót do forum filmu Siódma ofiara

Klasyk kina amerykańskiego.Pierwszy ''horror sataniczny'' (to ten gatunek grozy od dziecka rosmery).Film jest bardzo dobry chodź wolał bym więcej zastosowań narracji znanych kina noir-są ale nie przeważają.Wpewnych momentach jest troszke dłużyzn z młodą pannicą,gdyby były troszke inaczej przedstawione,tak jak wspomniałem troszke pójsc w noir,nasączyc kadry energią swiatłocienia to stylistycznie było by to ciekawsze(i symbolizm by z tego można było wydestylowac ;P).Ale i tak jest bardzo dobrze.Jesli cos wam nie teges brońboże nie odchodźcie od ''odbiornika'' tylko zostańcie bo finał jest mocny i nieprzewidywalny.
Szczerze polecam każdemu rzucic okiem jak to sie zaczeło...Faną horroru wpisze się odrazu w dekalog ,a reszta(jesli tylko trawi kino lat 40stych) na pewno zdzierży projekcje.

ocenił(a) film na 5

Komu? czemu? FanOM.

chętnie poznam inne tytuły z "kina satanistycznego"....

"film obejrzalem z obowiazku krytyka f.
streep-1 klasa. dlatego 2 zamiast 1."
to jest skopiowana wypowiedź schiza. Prawda że śmieszna :) Ten baran uważa się za krytyka :)

użytkownik usunięty
max_38

A ja za fana <wzrusza ramionami>. Może takie ma aspiracje...

aspiracje może sobie mieć. Ale z tym IQ nie da rady

max_38

Uwielbiam to, że wklejasz tą wypowiedź pod każdym postem schiza. Props!

ocenił(a) film na 8
Moondog

Zastanawiam się, czy nie przytłacza go ogrom zmarnowanego czasu na te wszystkie sentymentalno-łzawe gnioty, które ocenił na 1 albo 2...

Lepaca_Set

Ja szczerze powątpiewam, by on to w całości oglądał. Jeśli w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones