PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174185}
7,1 6 153
oceny
7,1 10 1 6153
Shinobi
powrót do forum filmu Shinobi

...prosze o podanie tytulow podobnych filmow moga byc filmy z ninja.Film bardzo mi sie podobal,lubie azjatycki produkcje.z gory dzieki i pozdrawiam.

Moja ocena 9|10

ocenił(a) film na 1
razaki

azumi 1 i 2, 7 mieczy wiecej nie pamietam

ocenił(a) film na 8
razaki

The Promise
The Legend Of The Evil Lake
Duelist
pozdrawiam:)

razaki

Dom latających sztyletów :]
Pozdrawiam :):)

ocenił(a) film na 10
razaki

ja jeszcze bym dodał Bichunmboo, Przyczajony tygrys, ukryty smok, Hero i Miecz Przeznaczenia

razaki

Jungcheon jest bardzo dobry ;) Warto poogladac jesli sei lbi takie azjatyckie filmy

ocenił(a) film na 8
razaki

Oprócz wcześniej wymienionych filmów np.Dororo

razaki

Legend Of The Evil Lake
Dom latających sztyletów
Promise
Przyczajony tygrys, ukryty smok
Dororo
Hero
Wojownicy nieba i ziemi

a z mniejszą ilością walk, ale równie barwne...

Cesarzowa
Jade Warriors
Banquet

z całą pewnością nie sięgaj po:
Znamię wojownika :/

ocenił(a) film na 9
razaki

Ja polecam "So Close", czyli japońskie kino akcji ^^

destin

Chyba raczej chińskie, a ściślej z Hongkongu

razaki

The Restless .................(Jungcheon)

razaki

A "Siedem mieczy"? Ktoś to oglądał? Warto?

Lilithka

Mysle ze warto fajna historia i ciekawe walki jesli ktos lubi 'ten styl' to polecam;d

razaki

Zachęcam do zapoznania się z tematem anime- jest masa produkcji z ninja w roli głównej. Jak chociażby Basilisk, czyli animowany odpowiednik Shinobi.

ocenił(a) film na 10
razaki

Wyznania gejszy.To wspaniały film.Warto obejrzeć.Występuje tam piękna dziewczyna.

madonna3001

ehe.. tyle, ze nie jest to film ani o ninja ani o samurajach. ==
a przedewszystkim nie jest to japonska produkcja xd

ocenił(a) film na 9
sasuke_san

Ashura, Devilman, sporo filmów z Godzillą (chociaż to nie o ninja)...
Dołączam się z prośbą o wymienianie japońskich filmów fantasy z dobrymi efektami specjalnymi, szczególnie o przyszłości. Pozdro.

Raf_27

Mo hup leung juk (Butterfly Lovers), Ostrze róży

użytkownik usunięty
Lina_senpai

Witam
Proszę o pomoc w odnalezieniu filmu. Widziałam jedynie urywki tego filmu a mimo to spodobał mi się bardzo. Jeśli ktoś kojarzy proszę tytuł. Kojarzyło mi się to z samurajami, pokazane były super sceny batalistyczne. Chodziło tam o wojnę, być morze podzielone królestwo Chińskie czy Japońskie. W każdym bądź razie była piękna dziewczyna, żona- narzeczona jednego z "vicekrólów", potrafiła użyć akupunktury jako metody walki, uwielbiała konie itp...jako przeciwnik tych dobrych kojarzy mi się "premier" który kocha i chce zdobyć podstępem ową piękność. To tyle co zapamiętałam z widzianych urywków.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Może "Wojownicy nieba i ziemi"... albo "Ostrze róży", "Operetta tanuki goten" (to wątpię), "Dom latających sztyletów"

Na pewno chodzi Ci o dwu lub trzy czesciowy film red cliff. polecam

Witam
Bardzo prosze o pomoc w odnalezieniu filmu. Są tam sztuki walki. Jest on o wojowniku który udaje niemowe. Na końcu ginie dla kobiety. Błagam o szybką odpowiedź

ocenił(a) film na 8
razaki

Basilisk, bardziej podobnego filmu nie znajdziesz. Anime przedstawia w zasadzie tą samą historię, tylko w postaci serialu. Według mnie wypada jeszcze lepiej niż "Shinobi".

ocenił(a) film na 8
razaki

Zatoichi jest niesamowity.

ocenił(a) film na 10
razaki

Ja bym jeszcze dodała do tej długiej listy "Hua Mulan" , ale uprzedzam że to chińsko-amerykańska produkcja. Film był naprawde mega !

miedziana_

Nikt chyba nie wspomniał o Shinobi!! Bardzo fajny film. Co do Przysięgi, to powiem wam, że się zawiodłam, bo strasznie mnie znudziło... Plus to Nicholas Tse!! ;))

aneant89

"Nikt chyba nie wspomniał o Shinobi"

Żartujesz chyba sobie? :D

Sighma

Aż tak zły film? Ja go lubię... Czasem jak mam ochotę na niewymagający film to sobie go oglądam... Czybym była aż tak żałosna? ;DD

aneant89

Nie o to chodzi. Na forum filmu Shinobi napisałaś "Nikt chyba nie wspomniał o Shinobi" :D

Sighma

Wpisałam w google "filmy podobne do Hero" i wyskoczył mi link do tej strony. Nawet nie spojrzałam jakiego filmu dotyczy... ;D Mój błąd!! ;)

aneant89

Aha i muzyka... Świetna ;)

ocenił(a) film na 7
razaki

Może nie do konca odpowiedź na Twoją prośbę, ale może coś przypadnie ci do gustu:

Bunt - z Toshiro Mifune
Miecz zagłady
Samurai - 3 częsci o losach Musachi Miyamoto, http://www.filmweb.pl/film/Samuraj-1954-112316
Harakiri !!!!
Hwanghae (Morze żółte)
Ostatni miecz
Secret reunion
Failan
Whispering corridors - 5 częsci
A snake of june
Onmyoji - 2 czesci
Tetsuo - na trzeźwo ciężki w odbiorze hehe
14 ostrzy
Oddech
Time
Pożegnania
Jestem cyborgiem i to jest ok
Ong bak - 3 części
Braterstwo broni - świetnie zrobiony

ocenił(a) film na 8
Fabrycy

O samurajach to już chyba wszystkie filmy wymieniliście, szkoda że niektóre tak trudno znaleźć np. na cda;) Z azjatyckich dodałbym jeszcze film nie o samurajach, ale świetny moim zdaniem Shaolin Soccer.

ocenił(a) film na 7
razaki

wiem że odp po 10 latach ale to dla potomnych bardziej:
trylogia Rurōni Kenshin - najlepsza live ekranizacja mangi jaka została zrobiona ever moim zdaniem . Polecam Fest . Bije na głowę nawet Shinobiego ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones