PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174185}
7,1 6 153
oceny
7,1 10 1 6153
Shinobi
powrót do forum filmu Shinobi

Azumi lepsze

ocenił(a) film na 6

Nawet nie zły film choć "Azumi" jest moim zdanie dużo lepszym filmem tam mieliśmy lepsze walki, lepszą muzykę i ciekawszą fabułę. Shinobi natomiast ma ciekawszych bohaterów, lepsze efekty specjalne i grę aktorską. Jednak Azumi bardziej przypada mi do gustu ze względu na walki które są krwawe, widowiskowe i mają rozmach, no i jeszcze piękną Aye Ueto w roli tytułowej bohaterki.

użytkownik usunięty
frycek49

Azumi to wg mnie B klasowy gniot i do tego nudny. Shinobi też do wybitnych nie należy, ale jeszcze ujdzie.

Ten, za głupi emocjonalnie lub bez gustu nie podoła niestety pewnym filmom.

ocenił(a) film na 6
Wilkolak_Autograf

Cóż filmy oglądam głównie dla rozrywki, a nie by pokazać jaki ambitny jestem.

frycek49

Mówiłem o powyższym, usuniętym użytkowniku ;)

Wilkolak_Autograf

Pomińmy fakt, że gdy rozmówca pisał o filmach, Ty - o rozmówcy.
Zauważmy, że wtrącenia oddziela się, jak ja teraz, przecinkiem po obu stronach.
https://sjp.pwn.pl/zasady/Myslnik-i-wtracenia;629826.html
Ceńmy język!

frycek49

Mimo to też uważam, że "Azumi" nie umywa się do "Shinobi". Walki NA PEWNO nie były tam lepsze - bardziej jak zabawa dzieci w piaskownicy. A muzyka... Panie... do szkoły muzycznej to się nie załapiesz, jeżeli nie widzisz muru, który jakościowo dzieli te dwie ścieżki dźwiękowe. ;) (ja, multiinstumentalista i hobbystyczny kompozytor oraz martial-artist) ;]

ocenił(a) film na 6
Wilkolak_Autograf

Akurat walki w Azumi były dobre, widowiskowe i krwawe, ogólnie uważam że Azumi to lepszy film.

frycek49

Masz prawo, lecz powiem tak - jakby walczyła z workiem treningowym - przegrałaby. ;P Co 3 sekundy spuszcza gardę lub/i odsłania się, kiedy ta postać nie ma nadludzkich zdolności. Za choreografię odpowiadał tu jakiś instruktor tango, a nie jakiejkolwiek sztuki walki. Tyle w temacie. Ale możesz mieć inne zdanie. To jest moje. ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones