PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640371}

Shell

6,2 280
ocen
6,2 10 1 280
Shell
powrót do forum filmu Shell

Emocjonalny drenaż

ocenił(a) film na 8

Tak dobrego filmu dawno nie widziałem. Najlepszy jaki udało mi się obejrzeć w tym roku. MInimalstyczna depresja z totalnym rozkładem wrażliwości. Gdyby nie koniec dałbym 10 a tak tylko 8. Dla osób o slabych nerwach i dużej wrażliwości nie polecam.

ocenił(a) film na 8
9305937

rany!!!!!!!!!!!!!! rozumiem ze polecasz wiec natychmiast sciagam z tnt torrent i ogladam

parsxzywykutafon

I co?Jak oceniasz?

ocenił(a) film na 8
jacpod

powiem tylko jedno =nie zaluje i polecam .

ocenił(a) film na 7
9305937

Ja daję 7 i równiez polceam. Może dla niektórych wieje nudą ale ten film ma coś w sobie. Jest taki.. taki melancholijny , depresyjny, przygnebiający, smutny. Co do portretów bohaterów.. uwiezieni w małym świecie, żyją na zapyziałej stacji czekając aż łaskawie raz na jakiś czas przejedzie samochód... Wszyscy próbują się uporać z ogromną wzajemną samotnością... Hm... w opisie filmu wspomniane jest , że "borykają się ze wzajemną miłością".. ja tam nie widze miłości. Myślę, że jak już wmawiają sobie tę miłośc co jest spowodowane totalną samotnością, potrzebą drugiej osoby... .coś an wymiar desperacji...
Nie wiem... jak wy rozumiecie ten film ?

ocenił(a) film na 8
KaMiLA_xD_

Ja dałem nawet 8-kę. Doskonałe aktorstwo, choć bardzo powściągliwe, to wewnątrz tkwią olbrzymie emocje. Polecam miłośnikom psychologicznych dramatów a odradzam miłośnikom kina akcji.

ocenił(a) film na 5
hmszup

Dałam 5. Wyszło trochę zbyt artystycznie, moim zdaniem. Podobało mi się miejsce kręcenia, marzę o takiej samotni. Ojciec kompletnie bez charakteru, żadnej minimalnej rysy. Dziewczyna nie robi nic byśmy starali się ją zrozumieć. Film nie jest zły, jednak widziałam o wiele lepsze w tym klimacie.
Polecam Balladę o Jacku i Rose.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones