PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818530}

Sharon Tate

The Haunting of Sharon Tate
3,3 1 771
ocen
3,3 10 1 1771
Sharon Tate
powrót do forum filmu Sharon Tate

Zbulwersowal mnie zwiastun do tego filmu. To jest niepojęte,że z rzeczywistej tragedii,mimo uplywu tylu lat,wciąż tak świeżej, ktoś miał czelność zrobić parodie.. Przeciez to jest coś a'la slasher i to z dna alfabetu na dodatek. Gra aktorska(o ile można tak to nazwać) to kolejny niesmaczny żart..Na przedstawieniach w szkołach dzieciaki robią to na nie gorszym poziomie...

Kto to dopuścil do realizacji?? Pojecia nie mam jak to przeszlo..Przecież zyje Polanski,zyje siostra Tate,ktorej sie musial pucowac dobrze sam Tarantino,zyje wiele innych osob zwiazanych z tą masakrą..Jak takie coś przeszlo?! Szkoda,ze tak paprzą w tej historii przed prawdziwym filmem z tym wątkiem,jaki wypusci Quentin..Ale to to jest pikuś przy tym jak wytarto gębę takim gniotem w obliczu tej okrutnej makabry...

Ps. Powtórzyłem sie dziś kilka razy(nie tylko tu),ale po prostu sie totalnie zbulwersowalem.

mateos8

Jak dla mnie to też wygląda jak parodia :/ Jeśli ten film jakimś cudem okaże się całkiem dobry to znaczy, że to jest najgorszy zwiastun na świecie , wręcz autopromocyjny xD Ale szczerze wątpię, żeby ten film był dobry...

Kamila186

Nie bedzie żadnego cudu :) W dwie minuty widać z czym mamy styczność. Prowadzenie,styl,jakość,"gra aktorska" i szereg innych rzeczy,ktory sie tu odtajnia. Gdyby to był niewymagajacy,fikcyjny slasher,to mozna by chociaz oczekiwac jakiejs tam rozrywki pokroju kina klasy "b"..Ale tu mamy do czynienia z makabryczną historia prawdziwą,ktorą jak widac osmieszono tym gniotem. Uwierz mi, zwiastun wystarcza do prawidłowego okreslenia tego czegos...

mateos8

HAHA, EKSPERT ROKU 2019!!!
Widział trailer i juz wszystko wie.
"Prowadzenie,styl,jakość,"gra aktorska" i szereg innych rzeczy,ktory sie tu odtajnia" - pisze nasz recenzent.
Jego oko wszystko wychwyci!
Podążaj za Mateos8 - dla którego Naga broń 2 1/2 to ARCYDZIEŁO 10/10.
.

ocenił(a) film na 1
MokraDraska

Nie bardzo rozumiem co się go czepiasz. Co do tego filmu ma rację, napisał to w niezbyt fortunny sposób, ale generalnie ma rację. Film jest porażką po każdym względem. Nawet Asylum nie porwało się na swoją wersję filmu Tarantino.

A że ocenia filmy jak ocenia to co z tego? To jego ocena. Nie musisz się z nią zgadzać. Ja dałem np. 10 dla Robin Hood: Faceci w rajtuzach lub Ale jazda, poza tym oceniłem ze 4500 innych filmów i też mi napiszesz to samo?

mateos8

trailer zbyt wiele nie mowi, ot zbitek scen bez ładu i składu (choc widac ze zdjecia i soundtrack sa ok) ale ocenianie na ich podstawie gry aktorskiej i filmu jako całosci to juz bufonada najwyzszej klasy :D

mateos8

Staram się nie oceniać filmu po zwiastunie. O tym, że ten film powstaje dowiedziałem się dopiero po zwiastunie ... i poczucie zażenowania i wręcz pogardy do twórców towarzyszy mi przez cały czas odkąd go zobaczyłem. Współczuje panu Romanowi Polańskiemu tej strasznej tragedii i mam szczerą nadzieję, że film okaże się kompletną klapą, by nikt go nigdy nie zobaczył. Te wydarzenia jak najbardziej zasługują na film, na to by w sposób odpowiedni opowiedzieć co się wtedy zdarzyło, ale to co w tym zwiastunie pokazali to jest koszmar ale nie taki jaki powinien być.

dariusz_myk_2

Zgadzam sie absolutnie. Ps. Co do oceniania filmu po zwiastunie,to nie ma co miec w tym prypadku wyrzutów sumienia,bo tj napisałem ciut wyżej - Zwiastun wystarcza do prawidłowego okreslenia tego czegos! Z całą pewnością mamy tu styczność z obrzydliwą profanacją.

ocenił(a) film na 1
mateos8

Tarantino przecież również zeruje na tragedii! Oba filmy powinny przejść bez echa!

Kocopola_filmweb

Tak do tego podchodząc nie mielibyśmy z połowy zrealizowanych filmów.. Wielu "żeruje" na niebotycznie wielkich tragediach.. Tak był i jest.. Nie o to chodzi.. Wiadomym było,ze ktos sie za tą historie wezmie.. Chodzi o wykonanie. Nie mam nic do tego jeśli ktos to zrobi z głową,z szacunkiem,za przyzwoleniem najblizszych,jak w przypadku QT,gdzie ma byc ten wątek nawet przeciez tylko poboczny.. Tutaj mamy slasher z konca alfabetu,który wygląda jak horror komediowy dla młodzieży i w dodatku z tą makabrą na pierwszym planie,a to już jest nie do przyjecia.

ocenił(a) film na 1
mateos8

Siostra Sharon Tate dała błogosławieństwo tylko i wyłącznie twórcom filmu w którym główną rolę ma grać Kate Bosworth. Głośno mówiła o tym że nie podoba jej się projekt przygotowywany przez Tarantino.

Kocopola_filmweb

Widzisz,ja codziennie od roku sprawdzałem info/nowinki/ciekawostki na temat "Once Upon A Time In Hollywood" i jakies kilka miesiecy temu wyszła masa newsow o spotkaniu QT z siostrą Sharon,w ktorej reżyser wytłumaczył jej co i jak i spotkał sie z ostateczna aprobatą.. To,że krecą głową i nie skaczą z rodosci głową pod sufit(Siostra czy Roman np.) to chyba zrozumiale? Powiedziec,ze to delkatny temat to tj nic nie powiedziec.. Moim zdaniem,wplecienie teraz tego watku w jakis dobry film,sprawdzonego rezysera jest dobrym pomyslem. NIe powinno sie o tym skur#ysynstwie tak po prostu zapomniec. Trzeba przypomniec i uzmyslowic mlodsze pokolenia - choć akurat najblizsi woleliby zapomniec.. Te zezwierzecenie nie moze byc tak po prostu zapomnianie i zamiecione pod dywan. Jednak nikt normalny nie oczekiwal,ze ktos to zrobi w taki sposob jak twórcy tego gniota-slashera z tematu. To jest barbarzyństwo i profanacja.

mateos8

Jak również:
bestialstwo, bezduszność, brak serca i zmiłowania, brutalizm, dzikość, krwiożerczość, nieczułość, niehumanitarność, nieludzkość, okrucieństwo, okrutność, potworność, sadyzm, srogość, zdziczenie, bezwzględność, gruboskórność, niełaskawość, niepobłażliwość, niewyrozumiałość, oschłość, oziębłość, rygorystyczność, brutalizacja, rozbestwienie, zwyrodnienie, agresywność, bezlitosność, dotkliwość, drastyczność, nielitościwość, niemiłosierność, nieugiętość, ciemnota, nieokrzesanie, obskurantyzm, prostactwo, prymityw, prymitywizm, prymitywność, zacofanie, bezpardonowość, napastliwość, niemiłościwość, nieprzejednanie, nieustępliwość, odczłowieczenie, pamiętliwość, rozwydrzenie, szał, torturowanie, wyuzdanie, zaciętość, zajadłość, zawziętość, zażartość, zimność, zwyrodniałość, burzliwość, choleryczność, drażliwość, dysforia, bezprawie, gwałt, kidnaperstwo, ludobójstwo, piractwo powietrzne, przemoc, szantaż, terror, bandyctwo, bandytyzm, chuligaństwo, niszczycielstwo, szkodnictwo, wandalizm, grzech, karygodny postępek, przewina, uczynek niemoralny, wykroczenie, występek, złamanie zakazu, złamanie zasad, zły postępek, zły uczynek, sztuka prymitywna, nieludzkośc, barbaryzm.

MokraDraska

Jest to także wyjątkowo oburzający, karygodny, odpychający, poniżej wszelkiej krytyki, potworny, przeklęty, przeraźliwy, przerażający, rażący, skandaliczny, straszny, szkaradny, tragiczny, upiorny, wredny, bezwstydny, bulwersujący, haniebny, kompromitujący, łajdacki, naganny, niecny, niedopuszczalny, nieprzyzwoity, nikczemny, plugawy, podły, szubrawy, występny, żałosny, żenujący, ewidentny, niewątpliwy, niezaprzeczalny, skrajny, wyraźny, zdecydowany, godny pożałowania, niestosowny, niezręczny, zawstydzający, niechwalebny, niegodny, zły, lichy, marny, mizerny, nędzny, niski przykład filmowej interpretacji z odrażającą dawką zgorszenia, bezwstydności i demoralizacji.

Kocopola_filmweb

Takim tokiem myślenia nie powstałyby takie filmy jak "Titanic", "Wściekły byk", "Człowiek słoń", "Lista Schindlera", "Ostatnia rodzina", "Pianista", "Piękny umysł" etc. Wiele historii nawet tych najbardziej tragicznych można opowiedzieć z szacunkiem wobec ludzi biorących udział w tych wydarzeniach.

dariusz_myk_2

Dokladnie,a te przykłądy to i tak przeciez tylko krople w morze.

mateos8

chyba nie zakumales ze dariusz napisal cos zupelnie odwrotnego do tego co ty w poscie otwierajacym ten wątek :D

mateos8

HAHA, EKSPERT ROKU 2019!!!
Mateos8 potwierdza, że się na rzeczy zna.
Wątku komediowego nie ma tam choćby kopać 100m w głąb, ale Mateos8 dostrzega profanację i będzie protestował ze sztandarem wspierającym Polańskiego.
Mateos8 posiusiał się z oburzenia. Ma mokre nogawki od zbulwersowania, ale nie podda się, będzie walczył do końca. Nie zapomniejmy, że on wie najlepiej, bo widział trailer zanim zobaczyli go inni.
Bardzo prosimy pozostałych uczestników forum o przygotowanie sztandarów wspierających i dołączenie do Mateos8, bo stoi przed domem Polańskiego sam i wykrzykuje złowieszcze hasła przeciw twórcom tej "barbarzyńskiej profanacji".

MokraDraska

Jestem oburzona wyśmiewaniem postawy Mateos8.
To dobry chłopiec, zawsze był miły dla dziewczynek, a jeszcze milszy dla młodych chłopców, których lubi bujać na kolanach. Skoro pan Mateos8 pisze, że coś jest bulwersujace, to bez wątpienia takie jest.

SpoilerGirl

UWAGA!
Podobno reżyser filmu juz jedzie przeprosić pana Mateos8 za to nieporozumienie i wycofa film z dystrybucji!
DZIĘKUJEMY CI MATEOS8

MokraDraska

O cholera XD Ale piekny trollik,prawdziwy okaz :D Sam sobie odpowiada z multikont,do tego wysila sie potężnymi postami-spamami. No unikat XD Pozdro pryszczaty nerdzie ;)

ocenił(a) film na 3
mateos8

Obejrzałam film , fakt jest słaby, ale jeszcze słabsze jest ocenianie filmu po zwiastunie ... tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones