PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550910}

Sex Pistols. Anarchiści

Sex Pistols: Agents of Anarchy
7,1 182
oceny
7,1 10 1 182
Sex Pistols. Anarchiści
powrót do forum filmu Sex Pistols. Anarchiści

Warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 10

Naprawdę warto obejrzeć! Film przedstawia nieco świeższe i bardziej obiektywne spojrzenie na zespół niż w "Wściekłość i brud". W zasadzie opiera się na rozmowie z przyjaciółmi, dawnymi znajomymi z Rottena, Viciousa i ogólnie członków zespołu. Odniosłam też wrażenie, że jakość materiałów, nagrań z koncertów, wywiadów o wiele lepsza niż w innych dokumentach o Sex Pistols.

A, i jeżeli żyją jeszcze na tym świecie ludzie, którzy szczerze wierzą, że Sid był niewinny, to ten film może podtrzymać ich na duchu. Denerwuje mnie, że śledztwo w sprawie Nancy tak naprawdę nie zostało w pełni przeprowadzone. Ot, uznano, że to on ją zabił i koniec. Jego samobójstwo nie miało być potwierdzeniem tej opinii, ta sprawa była zbyt zagmatwana, Sid stał się niejako ofiarą domysłów i sugestii - o tym nie będzie w filmie xD

użytkownik usunięty
esmenu

W Sid & Nancy: Love Kills też pokazane jest, że to właśnie Sid jest winny. Ja jednak wierzę, że nie. Że Nancy albo zrobiła to sama, a jeśli już to zmusiła Sida. Szkoda mi go, jednak ich historia choć tak brutalna i niesprawiedliwa jest w pewien sposób piękna.

Nie ma co spekulować i roztrząsać już tego. Oboje zginęli i do ich śmierci doprowadziło uzależnienie od narkotyków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones