PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698647}

Seria Niezgodna: Wierna

The Divergent Series: Allegiant
6,1 73 482
oceny
6,1 10 1 73482
Seria Niezgodna: Wierna
powrót do forum filmu Seria Niezgodna: Wierna

Fabuła filmu w drugiej części Potoczył a się zupełnie inaczej niż w książce, przesłanie z przeszłości zostało ujawnione już teraz... Film już nie biegnie torami książki, zastanawiam się czy w ogóle 3 część będzie, nie wspominając o 4... Macie jakieś info?

ocenił(a) film na 3
martinajp

Może jest trochę szybciej ale wszystko jest jak w książce.Wiadomo że nie można przedstawić tego tak samo ponieważ czytając każdy wyobraża sobie na swój sposób.Słyszałam że bedą kolejne części.Zreszto "Zbuntowana" skończyła się tak że widać, że nie jest to koniec.Osobiście uważam że film jest lepszy od książki;-) jest to jedyny przypadek że to stwierdzam!

martinajp

Twórcy zapowiedzieli, że 3 część będzie, w przeciwieństwie do poprzednich, mocno zgodna z książką.

ocenił(a) film na 6
chopin323

To fatalnie, bo trzecia część książki jest jeszcze gorsza od drugiej. Ale pewnie i tak się wybiorę.

kaymann

sądząc po zwiastunie twórcy kłamali. :D

ocenił(a) film na 6
chopin323

To napawa mnie otuchą.

martinajp

Mam nadzieję że powstanie/ną kolejne części ! :) Szkoda że oglądałem już obie części bo dopiero teraz ( heh:/ ) myślę o przeczytaniu książki którą sporo osób zachwala ;)

ocenił(a) film na 7
Wifirifi

Spokojnie możesz czytać, będziesz miał fory znając tajemnicę

ocenił(a) film na 7
martinajp

Ostatnia część zaskoczy

martinajp

No chyba, że ktoś chamsko zaspojleruje ;)

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

więc ciii ;)

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Han Solo umarł.

Chyba ci się forum pomyliło xD

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Nieee, chcieliście spoilery, to macie :D

Aa no chyba, że tak :)

martinajp

Ok, więc się jednak zdecyduję :)

Wifirifi

Dawać mi tutaj spoilery ;< chce wiedzieć wszystko...

Artemisek

i ja :P

Artemisek

Nie chcesz wiedzieć :v

Artemisek

mogę zapodać spoilerem. Ale takim, prawdziwym, przez który całkiem inaczej spojrzysz na film :)

ocenił(a) film na 7
Artemisek

Tris zginie z rak Davida, zastrzeli ja gdy tak wypusci serum pamieci w Agencji ;)

ocenił(a) film na 8
martinajp

No według mnie film zawsze się różni od książki, mniej lub bardziej. Jeśli chodzi o "Niezgodną" to według mnie fabuła w filmie nie jest przedstawiona najgorzej, a druga część nie różni się aż tak bardzo. Mimo wszystko nadal jestem fanką książek :)
Co do 4 części, to nie wiadomo, bo to jest historia opowiedziana z perspektywy Tobiasa "Cztery".. także tutaj czekamy na jakiejś informacje.

zlomzlomzlom

Mam tak samo z filmami. Niezgodna podobała mi się na tyle żeby sięgnąć po książki. Po pierwszej części się nie zawiodłam, lecz Zbuntowana? Nie przepadam za tym filmem...

martinajp

Przecież "Cztery" to jest Prequel a Wierna to ostatnia część Trylogii.

ocenił(a) film na 10
19noni94

Dokładnie czwarta część filmu nie ma być na podstawie książki Cztery, a na podstawie Wiernej. Po prostu podzielili go, ale żeby nie powielać sposobu tytułowania innych filmów gdzie ostatnie książki zostały podzielone na dwa filmy postanowiono czwartej części filmu serii Niezgodnej nadać nowy odrębny tytuł. W jakimś zagranicznym artykule czutałam, że zrobili tak też z powodu tego, że zakończenie ma zaskoczyć czytelników. Czyżby zmienili losy głównej bohaterki? To się okaże...

ocenił(a) film na 5
martinajp

Nic się nie zgadza, Tris na końcu filmu żyje, chyba zapomnieli przeczytać książkę prze zrobieniem filmu. Żal.

ocenił(a) film na 7
lipaz

chyba ty nie zapomniałeś doczytać, że Wierna została podzielona na dwie części, więc bez sensu byłoby uśmiercić Tris w pierwszej ;)

ocenił(a) film na 10
Ela_Anna

Niby została podzielona, ale po obejzeniu dzisiejszej czesci nie mam pojecia co bedzie w nastepnej, bo przeciez Tris zginela zapobiegajac uwolnieniu serum pamieci i wlasciwie na tym sie ksiazka praktycznie konczyla jak i dzisiejszy film sie skonczyl. Wynika z tego ze tworcy filmu w ogole chyba dopisali swoje zakonczenie, co by wyjasnialo nowy tytul i zagraniczny artykul ze filmowe zakonczenie serii jeszcze wszystkich zaskoczy.

ocenił(a) film na 9
martinajp

Jesli ludzie tak jadą po serii Niezgodna, ostatnia część pewnie będzie słaba bo zabraknie pieniędzy i wtedy lepiej żeby ostatnia część nie powstała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones