PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665722}

Serce lwa

Leijonasydän
7,3 7 427
ocen
7,3 10 1 7427
6,0 3
oceny krytyków
Serce lwa
powrót do forum filmu Serce lwa

w czasach w których policja na północy otwarcie przyznaje że traci kontrole (a w jednej stolicy już
całkowicie utraciła) nad sytuacją i nie może powstrzymać fali zbrodni popełnianych przez kolorowych
imigrantów, bardzo szkodliwy.

ns318

szkodliwy na wizerunek polnocy czy dla nas tutaj?rozumiem, ze film mocno jest ku kolorowym?
a jak sie ma ten film do amerykanskiego - wiezien nienawisci

ocenił(a) film na 6
vasil_zajcev

Taki finski Romper Stomper..

soglif3

dzieki!

ocenił(a) film na 6
vasil_zajcev

To taki trend na swiecie,ze wszelaka kinematografia musi miec w swoich zbiorach film o skinheadach. To taki podniecajacy temat.Zli skini i dobra cała reszta.Najlepsze jest to ,ze scenariusz mozna sobie modyfikowac jak sie chce.Skin lub jakis bonhead np moze stac sie kochankiem nawet czarnej zydowki i bedzie ok. Ale jak zwykle Polska jest z tematem do tyłu.Chyba ,ze ja nic nie wiem o fabularnym polskim filmie o skinach....:/

ocenił(a) film na 6
soglif3

u nas się robi o dresach wątki w filmach, albo cały jak "wojna polsko-ruska"

ocenił(a) film na 5
ns318

A czy ktoś zauważył, że teraz mamy odwrotną historię? To "kolorowi" na zachodzie dyktują swoje warunki przez pobłażliwość i polityczną poprawność. Również uważam, że film jest szkodliwy. Kiedy nakręcą film o czarnoskórych rasistach, których w samych stanach jest cała masa? Czy też o negatywnych skutkach islamizacji europy? Film spóźniony przynajmniej o dekadę. Dałem mu 5/10, nie umywa się do American History X.

ocenił(a) film na 9
Nicaraguall

Przecież tu chodzi o wartość człowieka, jako człowieka... Właśnie dlatego mamy rasizm, bo próbujesz mówić o stronach, a z takich filmów powinno wyciągać się jasny przekaz.

ns318

mamy 2019 i północ wciąż ziemią obiecaną dla pryskających z Polski Polaków... czyli nie jest tak źle jak było w 2014, czy też w 2014 tylko pisowcy widzieli tragedię?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones