PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835809}
3,3 3 406
ocen
3,3 10 1 3406
Serce do walki
powrót do forum filmu Serce do walki

Zwiększam swoją ocenę na 10 po tym jak widzę, że Hejtują osoby które maja założone konto od 1 dnia. Zachęcam zrobić to samo.

ocenił(a) film na 10
Hollywood11

Też zwiększam bo widzę co się dzieje.

ocenił(a) film na 10
Hollywood11

Jak wszyscy to wszyscy :)

Hollywood11

Jesteście/ Jesteś aż tak nieudolny? Słabiutka promocja.

ocenił(a) film na 1
Janus83

Pierwsze 3 komentarze to ludzie podstawieni tzw słupy. Film powinien bronić się sam a nie sztuczne podbijanie noty. Twórcy nie mogą się pogodzić że film jest po prostu słaby tylko zaklinaja rzeczywistość.

ocenił(a) film na 10
crowz

I ja daje 10. Od razu przyznaje sie bez bicia - jestem slupem, za pol litra od producentow filmu, ale nie bylo w umowie ze mam milczec tylko ze mam dac 10 to daje.

ocenił(a) film na 1
Szparfan

Po twoich ocenach na koncie tak to wygląda. Dziękujemy za szczerość.

ocenił(a) film na 10
crowz

Rozfajdanie jazni przeczuwam - oczywiscie w ramach porady niemedycznej ktora nie moze byc traktowana jako specjalistyczna diagnoza w rozumieniu obowiazujacych przepisow i nie moze byc podstawa do zadnych roszczen

ocenił(a) film na 1
Szparfan

Kolego za dużo razy ten film obejrzałeś i to są tego skutki.

ocenił(a) film na 10
crowz

Nie czaisz - delikatnym subsentem wskazuje ci niespojnosc watkow w twoich komentarzach (aczkolwiek niezazbytnio duza ich probka to statystycznie malo precyzyjnie)

ocenił(a) film na 1
Szparfan

Twoja ocena mówi sama za siebie

ocenił(a) film na 10
crowz

Widze ze musze wprost :) Gowniarzu co widzisz innych przez pryzmat tego jak oceniaja medialny chlam, ktory zalepia baranom mozgi - ocena tego filmu nie ma zadnego znaczenia dla trajektorii jaka mknie przez wszechswiat nasza planeta, a nie jest to prosta elipsa ani nawet eliptyczna spirala bo kazdy kosmiczny obiekt kolem zapier...la.

ocenił(a) film na 1
Szparfan

Spokojnie bez nerwów. Ja nikogo nie obrażam a ty już tak. Wyraziłeś swoją opinię a ja swoja. Ty dales ocenę 10 a ja 1 i koniec. Dla mnie na 10 zasługuje film np. "free solo" a u ciebie ten chłam, ale to jest twoja ocena.

ocenił(a) film na 2
crowz

Jak możesz być aż tak tępy, żeby nie zauważyć ironii w jego komentarzach xD

ocenił(a) film na 1
Szparfan

Reżyserku, nie y=używaj słów , których nie znasz. Nie idzie ci.

Hollywood11

Po śmierci pójdę do nieba,bo w piekle już byłem. Dokładnie to byłem w kinie na tym paździerzu.

ocenił(a) film na 1
Hollywood11

Obniżam swoją ocenę na 1, po tym jak widzę całą ścianę 10-tek. FILM DNO!

Covenant

Hahaha, przecież jej nie da się obniżyć. Wyjściowa ocena to 1...chyba, że wprowadzą do skali coś na minusie.

ocenił(a) film na 1
Covenant

Popieram.

ocenił(a) film na 1
Hollywood11

Hollywood11 a ty jesteś od 29 sierpnia 2019

użytkownik usunięty
Hollywood11

Panie Kacprze Dość !

ocenił(a) film na 10
Hollywood11

Dałem dychę

ocenił(a) film na 10
Hollywood11

Daje 10. bo szczerze film mi sie podobal (kiedy te obiecane pol litra)

Hollywood11

Podwyższać ocenę tylko dla tego, że inni dali gorszą ocenę?

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 1
Hollywood11

Panie reżyserze. Trochę pokory. To nie hejt tylko prawda.

ocenił(a) film na 1
Hollywood11

Może zacznij robić dobre filmy. Nie będziesz musiał zakładać fejkowych kont na Filmwebie żeby sobie oceneę podnieść. Daję 1/10. Szkoda że nie można dać 0.

ocenił(a) film na 1
Hollywood11

I myk 1 xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones