PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835809}
3,3 3 405
ocen
3,3 10 1 3405
Serce do walki
powrót do forum filmu Serce do walki

Prapremiera!

ocenił(a) film na 10

Na prapremierze dłuuuuuga owacja na stojąco. Szacun za film!

ocenił(a) film na 1
Stark2019

Na prapremierze zostali tylko aktorzy grający w tym filmie, bo publiczność wyszła się zabić po obejrzeniu go.

ocenił(a) film na 10
lukaszraa

Weź nie pierdziel TROLU, który masz konto od wczoraj. Ja dzisiaj widziałem i ludzie z kina wychodzą zachwyceni. Ba drugi raz byłem.

ocenił(a) film na 1
filmmaster89

haha gościu, za 10 dla tego filmu powinno być więzienie

maniek358

Za 3 powinno już być.

filmmaster89

chyba byłeś nietrzeżwy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Stark2019

xD
>konto założone 17 września, tego samego dnia wstawione 32 oceny dowolnym filmom od Sasa do Lasa, same 10 i jedna 1
>przyczajony tygrys, ukryty smok
>Przychodzi dzień premiery "Serca do walki" i myk 10 + pi*rdolenie o jakichś oklaskach na stojąco
Poza tym żadnej innej aktywności konta. Banowałbym

ocenił(a) film na 1
nietzsche

Te brawa to chyba za to, że już skończyła się ta katorga XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Oho, pan "rezyser" założył piąte konto?

Idealne podsumowanie filmu znajdziecie na YouTube kanał Ponarzekajmy o filmach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

pan 'rezyser' się rozpłakał, ojej... okazuje się, że gó.. o pozostaje gó... m i nic nie może z tym zrobić, jaką szkoda

PS kultura na poziomie tego filmu, jeszcze trochę i w Wikipedii będzie widniał pod hasłem "najgorszy polski film"

ocenił(a) film na 10
lukaszraa

Taniego rozgłosu szukasz. Twój program dalej jest dnem i nim pozostanie. Cha,cha!

ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Gdybym prowadził jakiś program to bardziej dosadnie wypowiedział bym się o tym chła... ekhm "najlepszym filmie motywacyjnym".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Jesteś głupi, czy nie potrafisz czytać? To, że brakuje ci klasy i odwagi żeby się przyznać kim jesteś nie znaczy, że inni również nie potrafią podpisać się pod swoim dziełem. Powtarzam zatem, nie prowadzę żadnego kanału na yt, bredzisz i przy okazji obrażasz postronne osoby. Z drugiej strony czego można się było spodziewać po kimś, kto popełnił taki film.


Wytrzeźwiej, przyznaj się do błędu, przepros i nigdy więcej nie dotykaj kamery.

ocenił(a) film na 10
lukaszraa

Bucha,cha,cha! Bardzo słaby twój kanał na YT. Tania reklama.

ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Czyli jednak głupi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Jesteś dokładnie taki jak twój film :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Oczywiście też mógłbym cię zacząć obrażać i wyzywać, wszak prowokujesz od samego początku, z drugiej strony większej obelgi niż twój film juz nie wymyślę.


Widać potrafisz tylko rzucać błotem i płodzić takie gó...a, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Zero samokrytyki i dystansu, o kulturze nie wspominając.

ocenił(a) film na 10
lukaszraa

Ty nadal tkwisz w przekonaniu, że masz rację. Bardzo nieudolne.
Twój kanał dalej pozostaje rzygiem spłodzonym przez nieudolną porażkę życiową.

ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Takimi epitetami nazywany jest właśnie twój film. Dawaj więcej trolu!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Jedziesz dalej!

PS pokaż gdzie jeszcze się udzielam?

ocenił(a) film na 10
lukaszraa

Mam zrobione screeny. Ty wiesz gdzie. Ale mam zabawę :) A twój program to dalej kanał...Ty już wiesz jaki.

ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

pokaż gdzie jeszcze się udzielam trolu?

ocenił(a) film na 10
lukaszraa

Trolu na forum tutaj cały czas, a na innych screena nie zamieszczę. Nakreć sobie na kanale nowy hejt...będziesz miał jakiś cel żeby coś zrobić w tym życiu.
Niby taki "sprawiedliwy" trol z ciebie.
Hejtuj dalej.

ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Czyli masz screeny, ale jednak nie masz. Piękne samozaoranie :), może po tym filmie masz takie urojenia, udaj się jak najszybciej do specjalisty.

Poziom twoich wypowiedzi do dno i 10 metrów mułu, tak samo jak film... skoro takie osoby biorą się za realizację, to efekty jak widać na ekranie są poniżej krytyki.

lukaszraa

Główka boli?

ocenił(a) film na 10
karabin_maszynowy

Przyznaję, że rzeczywiście zawodowiec z Ciebie. Widac wieloletnie doświadczenie i jeszcze paru znajomych trzeba bylo o pomoc poprosić :D
Ja wymiekam. Hejtuj sobie dalej profil tego filmiku Trolu. (Zabawę mam przednią jak to widzę)
Złapie Ciebie na innym profilu filmowym.
Ps.
Twój kanał...(Ty już wiesz jaki) ...dalej ocieka łajnem. Totalna amatorszczyzna.
Cha,cha,cha.
(Nadal sprawia mi to frajdę).

ocenił(a) film na 1
popisfilmweb

Lecz się. Masz poważne urojenia, najpierw jakieś screeny z innych miejsc, teraz jakiś kanal. Jedynym trolem jesteś ty i nie zmienisz tego obrażając innych biedny człowieczku. Załóż kolejnych 10 kont i dawaj dalej 10 w ocenie, na pewno zmieni to tego gniota w świetne kino.


Swoją drogę dobrą laurke wystawiasz sobie i innym z ekipy odpowiedzialnej za ten paździerz.

PS nie wiem jaki kanał, sądzę, że ty też nie wiesz, ale zawsze możesz sobie wymyślić.

PS2 odróżnij hejt od opinii, bo widzę że z tym też masz problem.

ocenił(a) film na 1
karabin_maszynowy

"nie ma takiej opcji..."

lukaszraa

Reżyser tego filmu był,jest na zawsze pozostanie dla mnie autorytetem moralnym. Jego dzieło jest okuratne,sprawiedliwe,godne i tak dalej i tak dalej.

lukaszraa

Tam w ogóle są dobre recenzję, ale ta to kompletnie wymiata ;)

ocenił(a) film na 1
Stark2019

Ten film jest doskonały - doskonały jako środek wymiotny. Wystarczy obejrzeć fragment i długie rzyganie gwarantowane.

ocenił(a) film na 8
Stark2019

Dopiero co obejrzałem-ZAJEBIOZA!

Borma

Dopiero co stworzyłeś konto - YOU ARE TROLL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones