PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835809}
3,3 3 406
ocen
3,3 10 1 3406
Serce do walki
powrót do forum filmu Serce do walki

Filmu nie oglądałem, ale podejrzane wydają mi się komentarze z ocenami 9 i 10 od osób, które świeżo założyły konta.

lucwarchol

To nic nowego. Wiele miernych polskich filmów ma opłaconych ludzi którzy promują w ten sposób filmy. Film po zwiastunie wygląda na takie 4/10 maksymalnie. Sztuczność i wtórność, prawie jak amatorski film.

orzeh8

Sa specjalne firmy ktore zajmuja sie tego typu marketingiem - podobno nie kosztuja duzo. Na np amazonie juz nie mozna wierzyc w opinie co do danego produktu z tego wzgledu ze ow firmy wystawiaja opinie 5-ciu gwiazdek z setek roznych kont

lucwarchol

Film to kompletne gówno (przed chwilą oglądałem). 1/10
Tamte konta to zapewne twórcy, którzy jeszcze przed premierą dali oceny typu 10/10

ocenił(a) film na 1
hunter_mich

To jest największe gówno ostatnich lat polskiego kina.

ocenił(a) film na 10
lukaszraa

Opinia osób, które założyły konta 13 grudnia...

ocenił(a) film na 1
Stark2019

Tja. Bo twoje konto z 17 września robi robotę. Nie wiem kto Cię opłaca, ale nie zmieni to faktu że film jest dnem.

Stark2019

Oznaczam fake konto

ocenił(a) film na 10
lucwarchol

A nie wydaje ci się podejrzane, że negatywy wystawiają osoby które maja 1 dniowe konta? Ja swoją ocenę dla tego zwiększam na 10.

filmoholik_fw

Pisze osoba która ma 13 ocenionych filmów

ocenił(a) film na 1
filmoholik_fw

Nie rozumiem takiego postępowania.
Po co ktoś ma celowo zanizac ocenę filmu?
Raczej to ty specialnie sabotukesz I ponosisz sztucznie ocenę.

ocenił(a) film na 1
filmoholik_fw

Patrząc na twoje konto też tak myślę.
Dlatego dla równowagi daje ocene 1

filmoholik_fw

Te same osoby, z firmy PR wynajętej przez żałosnych twórców tego gniota, dają 10 i 1. Dlaczego dają 1 spytasz? Oczywiście, aby uwiarygodnić całą akcję, a później piszą komentarze na filmwebie, że wynajęci hejterzy wystawiają jedynki. To jest jedna i ta sama akcja PR. Gówniana, co prawda. Wystawienie 500 dziesiątek i 100 jedynek jest bardziej wiarygodne od 500 dziesiątek. Wstydźcie się podwójnie, za wyprodukowanie takiego gniota i za próbę robienia z ludzi idiotów.

filmoholik_fw

Oznaczam fake konto

ocenił(a) film na 1
lucwarchol

Jestem właśnie w kinie i wychodzimy przed końcem, praktycznie nie wystawiam tak skrajnych ocen, ale to coś zasługuje na mniej niż 1.

ocenił(a) film na 1
GreyOwl

1* za ładnego psa :D Który zagrał chyba najlepiej w tym filmie

ocenił(a) film na 2
lucwarchol

Kont tyle ile osób na liście płac do tego filmu :)

lucwarchol

Skąd taka opinia? Film niedoceniony w Polsce, a za granicą wygrywa festiwal za festiwalem... Cała Europa - a nawet dalej - chyba nie może się aż tak mylić?

kanaqa

Jakie festiwale niby?

TheBestOfAvatar

Nie pamiętam już dokładnych nazw, wchodziłam jakiś czas temu na ich stronę na fb i tam jest tego ogrom, nawet sprawdzałam autentyczność - wszystko oficjalne i prawdziwe.

kanaqa

To chociaż podaj mi ich facebooka, bo nie wiem, jak niby to odszukać, a jakoś póki co, w to nie wierzę.

TheBestOfAvatar

Skoro napisałam, że "na ich stronie na fb" to chyba łatwo się domyśleć, że wystarczy wpisać w wyszukiwarkę tytuł "Serce do walki"

ocenił(a) film na 1
kanaqa

Cipestiwal za cipestiwalem.

apouyghnb

Nie ma to jak konstruktywna wypowiedź.

ocenił(a) film na 10
lucwarchol

Tak bardzo podejrzane

lucwarchol

Powiem tyle. Takie ikoniczne filmy jak ,,Taksówkarz", mają nie całą ósemkę. A wy dajecie temu filmu 10 lub 9 gwiazdek. Teraz porównajcie sobie te filmy pod każdym względem, co według was jest lepsze? Nie daję się oceny 10 filmowi, który był średni. Chociaż ja nie uważam tego filmu za dobry.

ocenił(a) film na 1
lucwarchol

To nie nowość, ż reżyser tego „arcydzieła" zakłada konta i i sam sobie laskę robi. Taki Czaja od Kac Wawy robił to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones