PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835809}
3,3 3 406
ocen
3,3 10 1 3406
Serce do walki
powrót do forum filmu Serce do walki

Naprawdę dla każdego. Dobrze zrobiony.

ocenił(a) film na 1
filmoholik_fw

Ten film ma w ch*** dalego do "dobrze zrobiony". Dźwięk, dialogi, muzyka, scenariusz, gra aktorska... Wygląda jakby wylapali z osiedla największych nieudaczników i kazali im zrobić film.

ocenił(a) film na 10
lukaszraa

Widzę nadal fałszywe konto. Gra aktorska na największym poziomie. Główny może trochę inny niż wszyscy ale to sportowiec. Scenariusz Świetny i całość ogólnie REWELACJA. Zobaczcie na FB a nie na filmweb bo tu takie numery właśnie się odstawia z fałszywymi kontami.

ocenił(a) film na 10
Szogun_13

Przez tego lukaszraa zawyżam specjalnie ocenę bo drażnią mnie takie osoby. Do tego ma 2 inne konta z których pisze. A film jest naprawdę super!

ocenił(a) film na 1
filmmaster89

HAHAHA, aż nie wierzyłem w takie dziecięce i prymitywne propagowanie filmu. Kanał na yt "Ponarzekajmy o Filmach" zrobił dzisiaj o was materiał. HAHAHA

ocenił(a) film na 1
Covenant

też tu przyszedłem się pośmiać z ekipy, która dała 10

Szogun_13

Napisał hipokryta, który konto założyć jeszcze później. A argumenty jego to: aktorstwo,scenariusz i całość - świetne. No nikt cię nie podważy...

Szogun_13

koles z 15 ocenami twierdzi ze ktos z 170 ma falszywe konto XD

ocenił(a) film na 1
filmoholik_fw

Ty naparwd e jesteś taki głupi że myślisz że ci ludzie uwierzą. No tak faktycznie jesteś głupi. W końcu zrobiłeś takiego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones