PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220748}

Scott Pilgrim kontra świat

Scott Pilgrim vs. the World
6,8 53 070
ocen
6,8 10 1 53070
7,7 35
ocen krytyków
Scott Pilgrim kontra świat
powrót do forum filmu Scott Pilgrim kontra świat

Beznadziejny... A ten aktor i ta jego fryzura... LITOŚCI!!!!!
Dałbym 1 ale zostaje 3/10 za muzykę która jedyna utrzymywała mnie przy filmie

ocenił(a) film na 10
maselko151

może nie zauważyłeś, ale jego fryzura jest taka bo sam się strzyżę to jest wytłumaczone w filmie, z resztą włosy jak włosy, nie wiem o co ci biega...

ocenił(a) film na 4
maselko151

Popieram w 100%,ludzie skad taka srednia?? Jakies nieporozumienie.Daje 4 za fajnego geja ^^

ocenił(a) film na 10
madziuleczqa

stąd, żę zajebisty montaż, scenariusz, humor, grę aktorów, muzykę, efekty, choreografie walk, wymieniać dalej? co jak co, ale strona techniczna zasługuje na 10, a reszta to kwestia tego czy jest się starym grzybem czy prostym człowiekiem którego śmieszą proste rzeczy, bo mam wrażenie że albo co po niektórzy w towarzystwie sobie nie robią prostych przysłowiowych jaj, tylko kulturalnie opowiadają dowcipy rodem z anglii, albo są po prostu trollami którym się nudzi.

scottpilgrim

<facepalm>

ocenił(a) film na 10
Cormack

[*] to dla ciebie cormack

scottpilgrim

<facepalm> :D

ocenił(a) film na 8
Cormack

jednak nie docenia się twórczość oraz pomysłowość tego filmu, tylko głównego bohatera, a raczej już jego fryzurę... boję się waszych ocen dalszych filmów, które zasługują za pracę i inwencję twórczą wysoką notą... ale co mi tam, taki montaż filmu jak najbardziej mi odpowiada, więcej takich filmów:)

ocenił(a) film na 3
dave_18

Film jak film, jednym się spodoba drugim nie, oceny jakie użytkownicy tego portalu wystawiają to ich indywidualna sprawa i każdej innej osobie nic do tego, w moim przypadku konwencja do mnie w ogóle nie przemówiła i film mnie odrzucił i tyle, to moja subiektywna ocena i proszę fanatyków o nie wypowiadanie się

ocenił(a) film na 10
tyrion84

jaki fanatyków? gdzie ? xD ale fajnie że umiesz pozytywnie napisać dlaczego nie, żę po prostu nie twoje klimaty a nie jeździć, to do dupy to do kitu, itd.

ocenił(a) film na 4
scottpilgrim

Niektóre filmy nie powinny wogole powstawac,taki filmem jest własnie "to coś",koniec tematu.

ocenił(a) film na 10
madziuleczqa

sądząc po twoim avatarze, mogę powiedzieć tylko tyle, nie rozumiesz, nie oceniaj, to jest jedyny film, przy którym nie można powiedzieć, żę jest więcej tego typu filmów, jest wyjątkowy.

ocenił(a) film na 10
maselko151

Przykro mi czytać opinię, która jest oparta tylko na fryzurze aktora ;/ oraz na braku sensownej argumentacji.

ocenił(a) film na 9
maselko151

Cholera! Genialny montaz, swietny, komiksowo-geekowski humor, cudowne efekty, zamierzenie przegiety brak realizmu (walki ;) ), a Ty zauwazylas/es... FRYZURE!? Forrest Gump i Truman Show tez ssaly, bo zle fryzury? Jak mozna tak swietny film ocenic nizej, niz AMERICAN PIE 6 (!!!!!)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones