PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698052}
6,0 72 879
ocen
6,0 10 1 72879
4,6 12
ocen krytyków
San Andreas
powrót do forum filmu San Andreas

Zabrakło tylko...

ocenił(a) film na 5

W pewnym momencie czekałem, aż pojawi się jeszcze Godzilla.

ocenił(a) film na 4
manowce

yeap ;)

manowce

( ͡° ͜ʖ ͡°)

ocenił(a) film na 4
nrg2xlr8

Mamuśka też miała czym pooddychać :)

ocenił(a) film na 5
BastekTGK

Mamita, też była smakowita :)

ocenił(a) film na 5
nrg2xlr8

Ale chodzi właśnie o to, że świat kocha takie filmy, co pokazują dobitnie zarobki filmu. Film jest średni, nie ma w nim nic, oprócz ładnej dziewczyny i efektów specjalnych. W dzisiejszych czasach tyle wystarczy.

użytkownik usunięty
nrg2xlr8

I jej oczy:)

ocenił(a) film na 7
Psycho10

Najważniejsze, że flaga się pojawiła na końcu :D!

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Motyw flagi musi być obowiązkowo w każdym filmie made in USA :)!

ocenił(a) film na 6
Psycho10

Jedyną zaletą tego filmu to efekty specjalne, ale też nie wszystkie. Zniszczone miasto robi wrażenie jednak helikopter lub spadający samochód to już masakra. Najbardziej bezsensowne jest zrobienie z Dwayna Johnsona superbohatera, bo jak dla mnie to potrafił on za dużo.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/08/san-andreas.html

Psycho10

hah nie inaczej, obstawiałem że pod koniec będzie flaga na wietrze i wygrałbym niezłe pieniądze ...

ocenił(a) film na 6
Psycho10

i ta flaga na końcu :D z tekstem "we will rebuilt!"

ocenił(a) film na 5
manowce

No. Myślałem,że zaraz po tej scenie wyskoczy Obama z tekstem "Yes,we can"

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

JU ES EJ!! JU ES EJ!! JU ES EJ!!...

ocenił(a) film na 7
Psycho10

Jak to, a potwór z Loch Ness???!!! Co za dyskryminacja!! ;P Ej, co Wy chcecie? Cycki były, płonące wieżowce były, Brada nie trzeba było angażować bo Dwayne ma lepsze ciało, przekaz narodowy był, znakomite efekty specjalne były. NIE WYMAGAJMY OD TAKICH FILMÓW POZIOMU A LA ANTONIONI LUB HERZOG, na Boga i powiewającą flagę :) :)
Eeee, idę oglądać "Pixele"

użytkownik usunięty
VeroEikon

Co z tego że tandetny i nierealistyczny, ważne że oglądało się fajnie:)

ocenił(a) film na 1
Psycho10

Ja czekałam na delfiny na adhd :D

ocenił(a) film na 4
Psycho10

Mnie z kolei zabrakło stada żarłaczy białych przyniesionych przez tsunami, ewentualnie lwów, tygrysów i jadowitych węży, które wydostały się z zoo, co ciekawe mało było pożarów i wybuchów gazu, zanim nadeszła fala...

ocenił(a) film na 5
RogerVerbalKint

Z tymi rekinami o tym samym pomyślałem xD

bzykus100

To musicie obejrzeć "Rekinado" :D

ocenił(a) film na 4
Pumpkin

oglądałem, podobnie jak Bait (W szczękach rekina 3D)

Psycho10

Dokładnie. Absurdalny scenariusz - film generalnie bardzo słaby.

ocenił(a) film na 6
Psycho10

Też mi sie tak wydaje że to była sprawka Godzilli Bajka jakich mało ten film ale 6 można dac za efekty

Psycho10

Fajne są tylko machające się cycki, falujące niczym w Słonecznym Patrolu. Efekty też fajne. Za cycki i efekty dam z dwa oczka.

ocenił(a) film na 3
Psycho10

odpuscilem sobie ten gniot po chyba 10-12 min.gdy The Rock postanowil w przyplywie darowac sobie wyciaganie rannej w wypadku wiszacej nad urwiskiem laski w potrzaskanym aucie tylko wyciagnac cale auto na cienkiej lince...w filmach jednak powinny byc zachowane pewne granice absurdu.

ten_co_wie_lepiej

ta scena to jeszcze nic. w porównaniu do reszty była jak z filmu dokumentalnego. dużo straciłeś!

masster88

jedno tej scenie trzeba oddać. jest pewną metaforą o filmie. przy czym w roli filmu występuje tam samochód.

Psycho10

moze inaczej czekałam aż titanic sie z dna podniesie!!!!!

ocenił(a) film na 6
Psycho10

Godzilla byłaby spoko i byłby pojedynek Mr.Johnson kontra Godzilla,a tak na poważnie to film mi się podobał

Psycho10

czy to ptak czy to samolot nie to superman

ocenił(a) film na 1
Psycho10

Ten film już na samym początku wykorzystał mój zasób tolerancji dla filmów akcji, robienie z widza kompletnego kretyna. A i jeszcze efekty specjalne...

ocenił(a) film na 1
Psycho10

King Kong rok 1936 , ale jaki efekt ?!!! Żenada, ale jaki odbiór , kolejna żenada. Ale każdy ma swój gust.

U2U2

Dla mnie było za wiele już w pierwszych scenach z tej kobitki powinna zostać miazga, jednak The Rock niczym Supermen ją uratował z miażdżonego samochodu ;D - Rozumiem kino akcji ale dawno takie głupoty nawet w kinie akcji nie oglądałem.

ocenił(a) film na 4
Psycho10

hehe, właśnie zacząłem oglądać na HBO i zaczyna się ciekawie. Jak zobaczyłem skośny manewr helikopterem w wąskim urwisku, to mogę się spodziewać wszysykiego

ocenił(a) film na 4
chemas

hoho, jest coraz ciekawiej, Rock jest niezniszczalny ;p

Psycho10

Muszę przyznać, że dawno się tak nie śmiałem. Przedni tekst. hah ;)

ocenił(a) film na 5
Psycho10

Dokładnie

Psycho10

Ja czekałem, aż zaczną gonić ten cholerny pociąg!

Psycho10

xD dosyć wygórowane oczekiwania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones