PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698052}
6,0 72 867
ocen
6,0 10 1 72867
4,6 12
ocen krytyków
San Andreas
powrót do forum filmu San Andreas

Czy tylko mi się inaczej ten tytuł skojarzył ?

Skarbor

Ja również myślałem, że chodzi o gangsterski film o GTA :D

ocenił(a) film na 3
shelby_gt

Tylko kim on tam bedzie? ;o na CJ to by musial spuscic troche powietrza z bickow ;p

Don_Jaras

Będzie Big Smoke :)

ocenił(a) film na 6
theft

Nieważne kogo by zagrał to film o GTA SA mógłby powstać :) Dawno nie było filmów typu Adrenalina czy Shootem Up. A sam The Rock dałby radę grając nawet CJ'a.

Mauna_Kea

Mi też się skojarzył z GTA :D

ocenił(a) film na 8
Don_Jaras

Jak chodziłeś Carlem na siłownię, to też był spory.

ocenił(a) film na 7
Skarbor

Akurat Ci sie dobrze skojarzyl:D.

ocenił(a) film na 8
misgumis

Czyli będzie gangsterka w stylu GTA ?

ocenił(a) film na 7
kryha93

Bedzie:D.

misgumis

Niestety ale nie bedzie to film gangsterski w stylu gta tylko film o trzesieniu ziemi w Californi...

ocenił(a) film na 8
Skarbor

Ale mogliby z drugiej strony nakręcić film na podobizne GTA SA z historią CJ'a;-)

użytkownik usunięty
kali22

Zgadzam się! To byłaby bardzo ciekawa historia!!!! Miejmy nadzieje że kiedyś powstanie :)

kali22

CJ-a musiałby zagrać Thierry Henry...

fabcio93

A ja myślę, że mógłby być Jamie Foxx. :)

ocenił(a) film na 5
dirt16

Jamie Foxx mógłby być, ew. T.I. , chociaż Henry to bardzo ciekawa propozycja :D

m4ster

Kto to T.I.?

ocenił(a) film na 5
dirt16

T.I. raper, aktor:
http://www.filmweb.pl/person/T.I.-408609
http://pl.wikipedia.org/wiki/T.I.

m4ster

Mi on bardziej na OG Loca pasuje. Od razu sobie o nim pomyślałem gdy zobaczyłem to zdjęcie profilowe. No i obaj są raperami. :)

ocenił(a) film na 5
dirt16

To już masz dwie role obsadzonie :) Teraz szukaj Rydera i Big Smoke'a :)

m4ster

Ryder - Eazy-E
Big Smoke - Biggie Smalls lub Mark Henry
:)

ocenił(a) film na 5
dirt16

No Biggie i Eazy-E pasowaliby świetnie niestety ciężko żeby zagrali ;)

m4ster

Wiem, w ogóle to czytałem, że wygląd Rydera był wzorowany właśnie na Eazy-E.
Masz jeszcze jakieś role do obsadzenia? :)

ocenił(a) film na 5
dirt16

No pewnie musieliby tam być Tenpenny i Pulaski, Truth, Woozie, Cesar Vialpando :)

m4ster

Zastanowię się. :)
Na razie przyszedł mi na myśl Sweet - Ice Cube. :)

użytkownik usunięty
dirt16

Z chęcią bym obejrzała ekranizacje San Andreas z taką obsadą :)

ocenił(a) film na 8

Hej Słodziaku. :*

ocenił(a) film na 6

Z taką obsadą również ; p Nawet z lekko zmodyfikowaną z oczywistych względów. Jedynie solidny kickstarter by zachęcił ludzi do stworzenia takiego dzieła. Universal, Sony, Columbia i inne mniejsze wolą robić kontynuacje oraz filmy na podstawie komiksów.... A gdzie gry ?? Kung Fury się przebił na kickstarterze, to i GTA SA pewnie by się przebiło :) Ah Yeah !

ocenił(a) film na 6

Chyba sobie żartujesz..
Wszyscy dobrze wiemy jak to bywa z ekranizacjami gier.

R* złożyło pozew przeciwko BBC, które ma zamiar nakręcić dokument o studiu, a Ty chciałabyś film..
Rockstar nie zgodziłoby się na skopanie jakimś żałosnym filmidłem tak świetnej serii jaką jest GTA.

Poza tym nie wyobrażam sobie, aby gra, która spokojnie starczała na 30h została streszczona w 2h..

ocenił(a) film na 6
RockyOne

Gdyby Rockstar wzięło się za współprodukcję to niczego by nie skopali. Jeżeli gra jest na fali to wiadomo, że film nie powstanie. Wszyscy doskonale wiemy, że jak jest odpowiedni hajs to da się wszystko zrobić. Nawet tak świetna seria jak Hitman doczekała się filmu, który nie każdemu podszedł, ale swoje dla gry i pieniędzy zrobił.

ocenił(a) film na 6
Mauna_Kea

To oczywiste, że Rockstar nadzorowałby pracę, ale myślisz, że coś by to zmieniło ?
Co innego jest obejrzenie filmu siedząc w kinie czy na kanapie, a co innego jest trzymać pada w ręce i samemu/samej przeżyć taki interaktywny film.

GTA to gra dla osób +18, a co z filmem w takim razie ? Musieliby zaniżyć granicę wieku, aby łebki także mogły przyjść obejrzeć i wyłożyć kasę, aby produkcja na siebie zarabiała.
Grand Theft Auto bez brutalności i wulgaryzmów ? Nie widzę tego..

A to, że gra jest na fali nie oznacza, że nie może być zekranizowana. Wystarczy spojrzeć na Assassin's Creed.

użytkownik usunięty
RockyOne

To co ja bym chciała, a to na co się R* zgodzi, to dwie różne rzeczy, nie wiem o co ci chodzi.
Poza tym ta gra nigdy nie będzie zekranizowana, bo takich filmów było już dziesiątki.

ocenił(a) film na 6

O co mi chodzi ? Przecież z mojej wypowiedzi można łatwo wywnioskować o co kaman - jak można chcieć ekranizacja tak świetnej marki..
Do tego utwierdzam Cię w tym, że nigdy nie powstanie taki film.
Zrozum, że niektóre rzeczy powinny być pozostawione w spokoju.
Grałaś w kultowego pierwszego Far Cry'a ? Ja tak i to jeden z tych FPS'ów do których mogę ciągle wracać. A jego ekranizacja ? Odradzam Ci.

Takich filmów ? O ile dobrze wiem jest mnustwo filmów akcji, a mimo to wychodzą kolejne. Więc nie kieruj się tym tokiem myślenia.

użytkownik usunięty
RockyOne

Zły przykład dałeś, bo Uwe Boll zawsze chały kręci.
A ja tu mówię o ekranizacji, za którą by się wziął ktoś konkretny, biorąc pod uwagę obsadę, o której wyżej pisali i która nigdy nie będzie możliwa do zrealizowania z wiadomych przyczyn.

ocenił(a) film na 6

Nie wiem czy zawsze, bo podobno jeden z jego filmów jest udany - nie jestem wstanie powiedzieć, który bo osobiście go nie oglądałem, ale czytałem kiedyś wypowiedzi osób, które miały okazję go zobaczyć.

No ale dobra, dałem zły przykład ?
Dobra niech będzie Tekken, Alone in the Dark, Max Payne, Doom, Obcy vs Predator (ekranizacja gry, a przy okazji skopanie Aliena i Łowcy..), Resident Evil z każdą częścią coraz gorszy.. Wzięli się nawet za kultowego hydraulika i powstało Super Mario Bros (nie mylić z kozacką animacją - Super Mario Bros Super Show), a teraz kolejni bohaterowie z NES'a w filmie Pixels..
Można byłoby tak wymieniać i wymieniać..

Co z tego, że konkretny, jeżeli końcowy odbiór będzie się różnił od tego co daje nam sandbox.
Inaczej odbiera się grę, a inaczej film.

A jeżeli tak bardzo Ci zależy na zobaczeniu dobrego gangsterskiego filmu to wystarczy sięgnąć bo Scarface - Rockstar wzorowało się na tym z filmie przy produkcji GTA Vice City.
Jest tam nawet pewien easter-egg odnoszący się do Scarface.

użytkownik usunięty
RockyOne

"wystarczy sięgnąć bo Scarface"
Zbyt popularne żebym nie znała.

Napisałeś, że nawet gdyby R* nadzorował prace, to i tak by to nic nie dało i oczywiście nie mogę się z tym zgodzić. Oni by nie dopuścili do spaprania tak znanej marki jak GTA.
Za rok ma wyjść ekranizacja Warcrafta, jeśli w niego grałeś lub w Starcrafta albo Diablo, to wiesz że Blizzard również na jakieś dziadostwo nie pozwoli i jestem pewna, że ten film będzie porządnie wykonany.
Co do Max Payna (film) to nie był taki zły, choć mogli to zrobić znacznie lepiej, a pierwszy AvP mi się podobał, nie mam zastrzeżeń do niego.

ocenił(a) film na 6

Nie mówię, że nie znasz, ale jeżeli chcesz obejrzeć gangsterke to sięgnij. Przecież można zobaczyć film kilka razy.

Nie obraź się, bo widzę że lubisz Illidan Stormrage, a więc grywasz w WoW'a, ale dla mnie ta gra to kicha. Nie ciągną mnie takie klimaty.

Ale co tu porównywać jakieś MMORPG, w którym expisz i wbijasz kolejne poziomy, uczysz się jakiś profesji, dołączasz do gildii i frakcji i podnosisz swoje umiejętności i talenty do sandboxa, który odzwierciedla prawdzie życie.

Równie dobrze mógłbym wyreżyserować MU. Strzelić jakąś fabułę (o ile jakąś posiada) np. dwa wielkie królestwa toczą ze sobą wojnę o surowce będące gdzieś tam. Jak wyglądałaby całość ? Jak Hobbit: Bitwa Pięciu Armii. Epickie bitwy, jakiś wątek miłosny i finito.

użytkownik usunięty
RockyOne

Ok, nie ma sensu dalej ciągnąć rozmowy na temat ekranizacji, która nigdy nie będzie miała miejsca.

użytkownik usunięty
RockyOne

Jeszcze tylko dodam, że Illidan to postać z Warcrafta i dopiero później przeniesiona do WoW'a, w którego nie gram.

ocenił(a) film na 6

Też mi się tak wydaje, a więc dzięki za rozmowę oraz info. na temat tego Illidan'a :)
Cześć.

m4ster

Chris Penn by pasował,na Pulaskiego a L.Jackson na Tenpennego. Zresztą to przecież oni podkładali im głosy:)

ocenił(a) film na 9
Zurii

Chris Penn niestety nie żyje, chlopaków z Groove Street powinni zagrać raperzy żeby zachować klimat, np. Ryder-Snoop Dogg, L.Jackson na Tempennego bez apelacyjnie, nie dość że podkładał mu głos to walniętego gline grał już w Dzielnicy Lakewiew.

ocenił(a) film na 6
m4ster

Big Smoka zawsze mógłby zagrać Rick Ross jakby sie ogolił :D

kali22

Musieliby nagrać trylogię, albo nawet i cztery do pięciu części.

Skarbor

Nie. Gdy zobaczyłem tytuł w filmografii The Rocka to myślałem, że będzie to jakaś podróbka GTA:SA na film typu direct-to-video. A tu się okazuje, że to film katastroficzny.
http://film.wp.pl/id,138351,title,San-Andreas-Dwayne-Johnson-przezyje-trzesienie -ziemi,wiadomosc.html?ticaid=11224d

Skarbor

Ja myślałem, że to na podstawie książki Alitaira MacLeana.

Skarbor

San andreas to uskok tektoniczny w stanie Kalifornia i tu raczej chodziło o to, a nie o grę :D

ocenił(a) film na 4
Skarbor

Pewnie ze od razu przyszlo mi do glowy Grove Street, ale po 0,00001 sekundy stwierdzilem ze to niemozliwe zebym o tym wczesniej nie slyszal. Wiec obejrzalem trailer i o dziwo film nie jest dziela pana Emmericha :P

Skarbor

ja z początku pomyślałem że to gta.

Skarbor

Też miałem nadzieję...

Skarbor

Jak GTA to poproszę Williama Fichtnera w głównej obsadzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones