PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 448
ocen
6,9 10 1 103448
6,9 49
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

w punkt

ocenił(a) film na 7

Mocne doświadczenie, trzeba przyznać. Film pozostawia z wieloma przemyśleniami jeszcze długo po seansie. Jestem pod wrażeniem możliwości Komasy, który przebiera w problemach współczesności i stawia inteligentne diagnozy. Zarówno w przypadku Bożego ciała jak i Hejtera w mojej ocenie są one całkowicie trafne. Przerażające jest w jakim punkcie się obecnie znaleźliśmy jako społeczeństwo i jak wiele mechanizmów rządzi naszym życiem a o których nawet nie mamy pojęcia. Więcej takich twórców!

ocenił(a) film na 8
vegamistrz

1?uargumentuj.Tylko postaraj się racjonalnie... ;)

ocenił(a) film na 8
Karolina_Paleka

Nie rozumiem. "Komasa przebiera w problemach współczesności i stawia inteligentne diagnozy,jak w Bożym Ciele". Przecież scenarzystą jest Pacewicz...

Karolina_Paleka

Film pokazuje jak łatwo manipulować ludźmi w internecie. Jak prosto podsycać nienawiść odpowiednio ukierunkowując pewne działania. Nieważne czy to blogerka, czy polityk, to są tylko przykłady. Mamy też głównego bohatera, który już od pierwszej sceny zaczyna od oszustwa, po czym cynicznie posuwa się coraz dalej i dalej, aż do sprowokowania masowej zbrodni oraz (co dziwi mnie, że tak bardzo jest pomijane w komentarzach) sam morduje strażnika. Wszystko w imię celu jakim jest kariera, sukces zawodowy i pokazanie, że jest lepszy od innych. I zdobywa w ten sposób wszystko o co grał: uznanie, pozycję, dziewczynę.

gomi

Zgadza się! Trafny opis, krótko i węzłowato.
Dodam tylko, że przeraża mnie świadomość, że świat roi się od tego typu ludzi. Już wmawianie sobie, że to tylko film, mnie nie uspokaja.
Szkoda, że oczywiste, niezmienialne wartości etyczne, coraz rzadziej są drogowskazem dla ludzi.

ocenił(a) film na 6
Karolina_Paleka

Inteligentne diagnozy dla widzów szkła kontaktowego

tupacman

Dobre :D :D :D :D :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones