PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 497
ocen
6,9 10 1 103497
6,9 50
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

plakat tego filmu kojarzy mi się właśnie z tym co obserwuję jako barman w klubie. Ludzie wychodzą gdzieś razem a każdy jest odcięty, jedno z nich potrafi mieć słuchawkę w uchu i słuchać muzyki. Albo blutufa i ciagle przez niego gadać. Straszne jak przestajemy posiadać interakcje z ludźmi "dzięki" technologii. neonowy, technologiczny plakat chyba trafia do mnie właśnie w ten sposób

ocenił(a) film na 6
godwin_godwin

a może to jest silent disco po prostu ;) Ale tak serio, to masz w sumie rację z tym co piszesz - brak porozumienia i technologia, która ma nam to zastąpić, ale w sumie nie może.

Laksandra

trafiłaś z silent disco, ale ciekawe czy maruda wie co to i nie trafił z diagnozą ;)

godwin_godwin

świetne skojarzenie, miałam podobne! w każdym razie twórcy nieźle trafili moim zdaniem ;)

godwin_godwin

tak, neonowość tego plakatu wywołała właśnie takie skojarzenie przeładowania technologią. Mi się trochę kojarzy jak Tokio wieczorami. Także trafny, bo tam ludzie już w ogóle ograniczyli się do gadźetów i wirtualnej rzeczywistości,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones