PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 497
ocen
6,9 10 1 103497
6,9 50
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Nazwisko reżysera pewnie zapełni kina tylko będzie mu ciężko przebić pierwszą część.

ocenił(a) film na 7
lukiblake

Mietek z kamerką pod blokiem przebiły pierwszą część gdyby nagrał skok magika. Nic trudnego.

lukiblake

Też się zastanawiam czy przebije jedynkę, myślę że trudno stwierdzić, ale motyw hejtu w sieci można dobrze ograć.

lukiblake

Patrząc na ostatni sukces Bożego Ciała - założę się że druga część to będzie naprawdę" coś"

ocenił(a) film na 5
lukiblake

nie wiem czy czytaliście zapowiedzi ale to podobno ma być tylko podjęcie tego samego tematu tj. obrazu wspołczesnego świata, gdzie wszyscy są bez pamięci zaangażowani w wirtualną rzeczywistość. Nie wiem, dla mnie to jest raczej oczywiste, że Komasa robi swoje autorskie filmy i nie robił by 2 części innego filmu.Ale może moje wrażenie jest złudne. Okaże się

daria_dariuszka

Sala Samobójców to film Jana Komasy.

lukiblake

nie wiem co Ci sie w tym pisanym pod polityczne zamówienie filmie podobało. Fala lewactwa wylała sie z Komasy. Rozumiem, ze mozna nie lubić kleru i myslec ze bedzie to taki film ze dostanie oskara. No ale skoro nie wyszlo uderzajac w kler to komasa wpadl na pomysl ze prawice zwyzywa od debili, faszystów i uwaga, zrobi z nich brejwików!! Ktoś musi miec nieźle zjarany łeb. Gniot antyPolski, zdecydowanie odradzam, bo az obrzydliwy. Pisany pod polityczne zamówienie.

Fisher_Bob

Tylko TVP ma ta możliwość i pieniądze zęby zrobić film na zamówienie polityczne

ocenił(a) film na 7
Fisher_Bob

To jest straszne, ale tym swoim komentarzem o rzekomym zamówieniu filmu strasznie przypominasz mi hejtera-tytułowego bohatera.
Osobę, która żyje po to by napisać coś złego w internecie.
Ble...!

lukiblake

u mnie faktycznie tak było i uważam, że ten film, ta część dokładnie naprawedę się obroniła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones