PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 565
ocen
6,9 10 1 103565
6,9 50
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Rozczarowujący.

ocenił(a) film na 3

Jestem głęboko rozczarowana "Hejterem".. Miałam taką nadzieję, że będzie uniwersalnym studium zjawiska hejtu, a tym czasem zobaczyłam upolityczniony obraz przesycony agresją i stereotypami (Stuhr jako naiwny, szlachetny gej i drapieżni narodowcy). To smutne bo film ogląda się jak jeden wielki hejt na pewną nielubianą grupę społeczną. W moim odczuciu pogłębia tylko podziały w naszym społeczeństwie.

ocenił(a) film na 6
be13

Pokazuje te podziały. One są tak głębokie, że już trudno będzie je zasypać. I nie filmy są tego przyczyną.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

Myślę, że nie doceniasz siły kultury popularnej. To przecież od wielu lat bardzo skuteczne narzędzie do indoktrynacji. Może też służyć innym, bardziej szlachetnym celom.

ocenił(a) film na 6
be13

Oby Twój optymizm wygrał, że cele będą szlachetne. A na pewno inne niż ma TV, która otrzymała 2 miliardy na szerzenie nienawiści i podziałów właśnie.

ocenił(a) film na 3
Agatonik

I dlatego właśnie ten film mnie rozczarował... Miałam nadzieję, że uda się ludzi zainteresować ponadpartyjną dyskusją na temat hejtu, a tu znowu wojna plemion. Od kilku lat szczęśliwie nie posiadam telewizora i jest mi z tym dobrze.

be13

lewactwo z komasy wylalo sie, Najpierw dostal zlecenie na kler teraz na prawice. Takim filmom nie powinno sie przyznawac złamanego gropsza

Badyl_filmaniak

Ja to bym jakiegoś prawicowego gejowskiego erotyka obejrzał.  Zlecisz to komuś , do kogo z tym trzeba iść ?

ocenił(a) film na 3
uniomo

Jeśli szukasz gejowskiego erotyka to powinieneś spenetrować twórczość Macieja Sztura. Myślę, że będziesz zadowolony.

be13

Sztur nie pasuje w roli prawicowca za szczęśliwy, to musi być jakiś muł jak ten Hejteze

ocenił(a) film na 3
uniomo

Ale jest świetnym aktorem i potrafi odegrać każdą rolę. Podobno niektóre "kreacje"przenosi do realności. Tylko sakiewką potrząśnij i będzie kim zechcesz.

be13

Jak to aktor po to się uczył całe życie.

be13

Szkoda że na aktorstwie się nie zatrzymał, bardzo go lubiłem , ale odkąd zaczął wyrażać swe prywatne poglądy i próbować być w tej dziedzinie autorytetem to nie mogę patrzeć już na jego gębę.

ocenił(a) film na 7
Badyl_filmaniak

spoko, tylko że kler nie jest Komasy xD

ocenił(a) film na 5
Bruton09

Masz rację, kler jest bardziej wspólnoty.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Duchowieństwo

ocenił(a) film na 3
be13

Mam takie samo odczycie jak Ty ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones