PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 446
ocen
6,9 10 1 103446
6,9 49
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

U mnie w mieście już sa rozpoznane osoby z koronowirusem, przyznam ze nie czułem sie dobrze jak obok mnie kichali i prychali. Juz chyba wiem czemu bilety sa w takich promocjach.

Czarny_Seba

Byłem, widziałem, ale wcale nie kichałem! Ale i tak zamknęli przeze mnie kina... ;(

ocenił(a) film na 8
Czarny_Seba

Tylko ok.4% osób zarażonych koronawirusem wśród objawów ma nadmierne kichanie. Bzdura mówić że kichanie jest oznaką koronawirusa. Bardziej bał bym się kaszlu

ocenił(a) film na 6
Czarny_Seba

Ja tam uważam to za histerie więc poszedłem do kina (zdrowy), jednak skoro ty źle się czujesz z tą całą epidemią wokół to dlaczego dałeś się zamknąć w pomieszczeniu z obcymi, siedzącemu obok ciebie ludźmi?

ocenił(a) film na 8
Czarny_Seba

Tak w ogóle to zebrało mi się na myślenie - jest info, że lepiej się nie gromadzić, zamykają wszystko i odwołują, ale w kinach pełno ludzi, no bo przecież w środę promocja w multikinie :)

Ogólnie z głupotą nic nie wygra, także wszystkie te postanowienia są po nic, idioci i tak rozprowadzą wirusa po całym kraju.

Czarny_Seba

W czasie gdy wszyscy wiemy o wirusie i o tym, żeby unikać skupisk ludzi poszedłeś do kina? Dobrze się czujesz, czy gorączka przyćmiewa umysł?

ocenił(a) film na 7
Czarny_Seba

ten wpis źle się zestarzał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones