PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 446
ocen
6,9 10 1 103446
6,9 49
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

Jestem w szoku

ocenił(a) film na 9

Film bardzo dobry, autentyczny i potrzebny w kontekście tego że porusza tematykę aktualnego problemu jakim jest hejt. Po ostatniej scenie byłam pewna że inspiracją było zabójstwo, okoliczności Pawła Adamowicza a jak się dowiedziałam że zdjęcia do filmu zakończyły się dwa tygodnie PRZED tą tragedią to byłam w szoku, może to jakieś „proroctwo” abyśmy się opamiętali i reagowali na zatruwanie świata.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vegamistrz

Zdajesz sobie sprawę, że właśnie napisałeś komuś żeby się zabił, bo podoba mu się coś co tobie nie?

ocenił(a) film na 9
ZM_A

Zgadzam się. Aż ciężko mi uwierzyć, że trzeba przekopać się przez sporo tematów żeby dotrzeć do kogoś komu również nasunęły się na myśl te przykre wydarzenia.

Nieznajoma313

Ja tez tak pomyślałem. Ale nie sprawdziłem kiedy skończyły się zdjęcia. Poza tym zawsze można dograć scenę aby wykorzystać aktualne wstrząsające wydarzenia

ZM_A

Również uważam, że "Hejter" jest naprawdę dobry filmem może nie na 9,ale ukazuje duży problem świata jakim jest hejt. Ciekawy i niekonwencjonalny serdecznie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones