PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30778}

Sławna restauracja

Le grand restaurant
7,4 9 249
ocen
7,4 10 1 9249
Sławna restauracja
powrót do forum filmu Sławna restauracja

Louis de Funes pomógł schwytać groźnych przedstępców i mysłał , że to już koniec jego kłopotów i zmartwień i , że dostanie nawet taką samą spinkę jaką miał komisarz , który prowadził tą sprawę , a jego kłopoty i zmartwienia się już skończą , ponieważ zostanie oczyszczony z zarzutów , a jego kochana restauracja będzie dalej sławna i słynna , a może nawet jeszcze bardziej , ponieważ będzie miała darmową reklamę w mediach , a on sam zostanie bohaterem i będzie miał jeszcze więcej gośći niż poprzednio. Louis de Funes tak bardzo cieszył się życiem , że nawet zaczął rozmawiać sam ze sobą na temat spinki , którą miał otrzymać. Asz tu nagle wszystkio się zmieniło Louis de Funes został porwany i zaczeły się nowe kłopoty i zmartwienia , radość z życia znikneła , spinka i jego ukochana restauracja staneły pod znakiem zapytania. Ale na szczęcie to nie było porwanie , tylko transport do prezydenta , który sam się porwał , ponieważ miał dosyć bycia prezydentem. Ja też mysłałem tak samo jak Louis de Funes że to już koniec moich kłopotów i zmartwień i , że będę cieszył się życiem i nie miał wyrzutów sumienia. Ale okazało się tak samo jak u Louisa de Funesa , że to nie koniec moich kłopotów i zmartwień i , że nie będę cieszył się życiem i miał dalej wyrzuty sumienia , ponieważ znowu pojawiły się kłopoty i zmartwienia. Ale na szczęście wymysliłem rozwiązanie dzięki któremu mogę pozbyć się moich kłopotów , zmartwień , problemów , wyrzutów sumienia , złego pracowania , niekomunikowania się z ludżmi , myslenia ciągle o swoich kłopotach i zmartwieniach , umartwiania się , chodzenia strutym , dyskomfortu psychicznego , zmęczenia psychicznego , kryzysu psychicznego , depresji , stresu , blokad , tłumaczenia samemu sobie mnóstwo razy tego samego , odkładania myśli sprawiających przyjemność , martwienia się , zamotania , dawania po sobie pojechać , niszczenia samego siebie , niszczenia filmów , złego samopoczucia , złego humoru , przygnębienia , cierpienia , uśpienia , dręczenia się , obojętności , dobijania się , samookaleczania , złego wykonywania poleceń , bycia mamrawym , odtrętwiałym , osłupionym , pogrążonym w rozpaczy i nie w sosie , braku chęci do oglądania filmów , braku chęci do życia , braku spokoju , braku drygu do pracy , braku pomysłowości , braku myślenia o robocie w robocie , braku rozwiązania i braku rodośći z życia . Ale na szczęście tak samo jak u Louisa de Funesa sprawa się rozwiązała i pojawiła się rodość z życia oraz brak wyrzutów sumienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones