PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3625}

Rzeka życia

A River Runs Through It
7,1 13 539
ocen
7,1 10 1 13539
7,0 5
ocen krytyków
Rzeka życia
powrót do forum filmu Rzeka życia

Chyba najnudniejsza produkcja z Bradem Pittem. Film o niczym dla fanów oper mydlanych.

ocenił(a) film na 9
_MAX_

Ambitne kino dla wymagającego widza ;) Do tumana takie produkcje raczej nie dotrą.

ocenił(a) film na 2
Karule

Uważaj, gdy będziesz iść ulicą. Ludzie z tak wysoko podniesionymi głowami, czasami zahaczają czołem o gałęzie drzew.

ocenił(a) film na 3
Sony_West

Ambitne kino dla wymagającego widza? Chyba jestem zbyt wymagająca.
Nie dziwi mnie jednak wysoka ocena tego filmu, jak i Twój komentarz, bo niepisanym trendem i niemalże koniecznością jest docenianie filmów starszych. Przywileje zaczynają się wszystkim nagranym przed dwutysięcznym rokiem. Mam wrażenie, że nawet sama charakterystyczna praca kamery i klimat zawarty w tamtych filmach podświadomie podpowiadają nam, że mamy do czynienia z jakąś wysoką sztuką. A tak nie jest. "Rzeka życia" jest tego idealnym przykładem ze swoją mozolną akcją, grą aktorską poniżej średniej (porażająca rola matki), nic nie wnoszącymi wątkami i kompletnym brakiem liryzmu mimo ambitnych prób.

ocenił(a) film na 8
pudelica

"Rzeka życia" jest tego idealnym przykładem ze swoją mozolną akcją, grą aktorską poniżej średniej (porażająca rola matki), nic nie wnoszącymi wątkami i kompletnym brakiem liryzmu mimo ambitnych prób"
masz racje, ale mimo to jest pięknym kinem o przemijaniu, bez ckliwości i efekciarstwa

ocenił(a) film na 3
_MAX_

dokladnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones