PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1101}

Rybka zwana Wandą

A Fish Called Wanda
7,3 26 671
ocen
7,3 10 1 26671
6,7 9
ocen krytyków
Rybka zwana Wandą
powrót do forum filmu Rybka zwana Wandą

Perełka!

ocenił(a) film na 9

Jedna z najlepszych komedii w historii kina. Świetna historia,wyrazisci bohaterowie,cudne aktorstwo. Jamie Lee Curtis wspaniałe prezentuje własną kobiecość,Kline przechodzi sam siebie,("tylko nie nazywaj mnie głupkiem") ,no i John Cleese,ktory to wszystko w dodatku napisał. Niezwykle inteligentna,błyskotliwa komedia,nie jakiś tani wygłup,jakich dziś pełno. Super Kino.

użytkownik usunięty
kinoman77_filmweb

Popieram. Film jest cieply, kolorowy, zabawny, ale przede wszystkim oryginalny.

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

Oglądam ten film od 1988 roku,. Wtedy pierwszy raz i potem za każdym razem jak trafię na powtórkę. Dziś znowu oglądam i znowu ryję ze śmiechu :)

ocenił(a) film na 9
użytkownik usunięty
maggie_6

Mam to samo - dla mnie to najlepsza, niezrównana komedia. I oczywiście Kevin Kline bije to wszystko na głowę! :-)

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

Dla mnie to jedna z najlepszych komedii, jakie oglądałem. Już pierwsza scena w mieszkaniu Kkkena jest rozwalająca z tekstem Otto: "Fajne rybki.... [tu Ken dziękuje] Najlepsze z cytrynką i sosem tatarskim...". Mistrzostwo i dalej jest utrzymany wysoki poziom. I ta mina Cleese'ea jak Otto opowiada, że jest agentem CIA :D

ocenił(a) film na 9
abruzzi83

Albo jak później Otto przyszedł przepraszać Clees'ea, kiedy ten się do siebie włamywał :D

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Sorry za drobne literówki.

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Zgadzam się w 100%-komedia jest prześwietna. Wczoraj oglądaliśmy z żonką i ryliśmy ze śmiechu. Moment, gdy podczas striptizu Cleese'a do apartamentu wchodzi rodzinka-miazga:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones