PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=286902}
8,4 287
ocen
8,4 10 1 287
Rubí... La descarada
powrót do forum filmu Rubí... La descarada

powiedzcie, gdzie mozna go obejrzec ?

martaa0205

na youtube sa jakies odcinki ale nie po polsku ;/

ocenił(a) film na 9
majka_pl

ja go oglądałam w całości parę lat temu w tv4

martaa0205

Na youtubie są wszystkie odcinki po polsku. Marna grafika, ale zawsze coś ; )

martaa0205

Ale pieprzycie. Autorce tematu chodzi o FILM, a nie SERIAL. Sami nawet nie wiecie, na jakim forum jesteście. A tak nawiasem, serial nie leciał w TV4, tylko w TVNie, później w TVN7. Ogarnijcie się czasem i przeczytajcie coś dwa razy, a nie wypisujecie bzdury.

martaa0205

Mam ten film, ale nie ma tam nic ciekawego. Po prostu Fernanda wspomina życie Rubi i nic więcej.

użytkownik usunięty
rpobmo

kiedys czytalam, ze ma byc tak, ze Fer uwiedzie Alejandro dla zemsty, ale sie w nim zakocha, potem pozna syna A i Maribel (ktora ginie w wypadku zaraz po wydarzeniach z ost odc Rubi1) i tow nim sie zakocha; rubi sie operuje ale nie odzyskuje dawnej urody; fer i syn A koncza razem szczesliwie; A i R; po latach wreszcie sa szczesliwi...

i strasznie napalilam sie na obejrzenie tego, jednak lata mijaly i nie chcialo mi sie szukac (wowczas jeszcze go nei bylo, potem zapomnialam)"

skoro mowisz, ze nic takiego nie ma, to ktos kto podal te informacje dawno dawno temu musial miec spora wyobraznie XD
a moze taki mial byc ten film w zalozeniu..

Szukałam też na hiszpańskich serwerach,ale nic nie znalazłam, niestety. Też miałam nadzieję, że coś takiego istnieje :D.

użytkownik usunięty
rpobmo

chyba rzeczywiscie jest jedynie krotkometrazowka ze wspomnieniami fer i loretoo

To nie krótkometrażówka, film trwa półtorej godziny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones