PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=384333}
6,6 10 585
ocen
6,6 10 1 10585
Rozważni i romantyczni Klub miłośników Jane Austen
powrót do forum filmu Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen

Witam , jestem wielka milosniczka ksiazek Jane Austen , uwielbiam rowniez siostry Bronte, jesli ktos mialby ochote na zalozenie podobnego Klubu w ktorym omawialoby sie podobna literature,piszcie. Mieszkam pod Wroclawiem , czekam na osoby mieszkajace w okolicy:)

Ja również uwielbiam powieści Jane Austen i niektóre sióstr Bronte, ale niestety mieszkam daleko od Wrocławia. Obejrzałam połowę tego filmu :( Za późno włączyłam telewizor. Teraz przeglądam program i czekam na powtórkę. Ta część, jaką widziałam była świetna. Jeśli chodzi o omawianie, dyskusję na temat powieści w.wym. autorek, to jest internet i można to przeprowadzic na dowolnym forum poświęconym literaturze. Można też założyć własne forum i zgromadzić ludzi, którzy lubią takie książki. Możliwości jest wiele.

użytkownik usunięty
Ksawera

Dziękuję za odpowiedź, ale mi chodzi konkretnie o spotkania na żywo, nie poprzez internet, i chodzi mi nie tylko o samo omawianie książek,ale poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach, o klimat takich spotkań, rozmowa na żywo, kontakt z drugą osobą, to jest coś czego internet nie jest w stanie zastąpić.
tylko nie zrozumcie mnie źle, jestem mężatką;)
także nadal czekam na osoby chętne wziąć w tym udział:)

Zgadzam się. Nic nie zastąpi kontaktów "na żywo" i bezpośredniej rozmowy. Cóż jest jak jest i często pozostają tylko internetowe dyskusje. Wielbiciele wybranych filmów lub powieści są rozsiani po całej Polsce, i nie tylko Polsce. Również nie szukam nowych znajomości, po prostu fajnie jest popisać z kimś o ulubionych książkach lub filmach.

Hej, ja też jestem wielbicielką jane Austen, siostr Bronte, Elizabeth Gaskell i nie tylko:) Uwielbiam tamte czasy, zwlaszcza Jane Austen, ten spokój i życie zgodnie z powszechnie akceptowanymi zasadami:) Jestem z Wrocławia i też bym chciała załozyc Klub Milosników Jane Austen,przymierzam sie wlasnie do planu uszycia sobie sukni (i mojej starszej córce) w stylu regencyjnym. W Kamieniu Pomorskim jest taki Klub, napisalam tez do nich i organizują tam piknik w stylu regencyjnym i bal bodajze tez w sierpniu, super sprawa. Takze napisz LotusEater skad konkretnie jestes, mozemy połaczyc sily i zalozyc Klub:)

użytkownik usunięty
Annamiriam

o jak miło:) mieszkam dokładnie w Siechnicach, czyli rzut beretem:)
Czy masz jakieś koleżanki albo znasz osoby które także interesują się takimi powieściami?
Gdyby było nas co najmniej 4, mogłybyśmy się spotkać i omówić szczegóły naszego Klubu!

hmm, popytam czy byłyby chetne i dam Ci znac:) A może z Twojej strony też jakies znajome by dołączyly?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones