PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=384333}
6,6 10 587
ocen
6,6 10 1 10587
Rozważni i romantyczni Klub miłośników Jane Austen
powrót do forum filmu Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen

Ach, tak.

ocenił(a) film na 10

'Taki sobie', 'Może być' to zdecydowanie nieodpowiednie określenia jeśli mowa o filmie Rozważni i Romantyczni. Trzeba zaznaczyć, iż niełatwo stworzyć sześć filmów w filmie. Bo przecież każda z powieści opisana w tej adaptacji, ma swoją ekranizację. Trzeba również zaznaczyć, że osobą odpowiedzialnym za muzykę do filmu należą się "owacje na stojąco". Wybór utworów Paolo Nutiniego, jako tło do życia bohaterów, był strzałem w dziesiątkę. Och i wreszcie, znakomici aktorzy. Choć nie, powino się ich raczej określić mianem "wybitnych". Przystojni mężczyźni: Hugh Dancy, Marc Blucas oraz urokliwe kobiety: Emily Blunt, Myndy Crist, Maria Bello. Doskonale dobrani do ról, w których w szczególny sposób, jako postacie barwne, śmieszne i nieśmiałe wyróżniali się Prudie i Grigg.
A więc: kto nie widział, niech żałuję.
Ocena: 9/10

rose_17

Ja widziałam i bardzo żałuję straconego czasu. A mam niestety taki głupi zwyczaj, że każdy rozpoczęty przez siebie film, oglądam do końca.
Fakt, muzyka w porządku:P. Ale swoją drogą na filmwebie szczególnie widać jak skrajne zdania potrafią mieć ludzie na temat tych samych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones