PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868664}

Rozpieszczone bachory

Pourris gâtés
5,9 9 537
ocen
5,9 10 1 9537
Rozpieszczone bachory
powrót do forum filmu Rozpieszczone bachory
ocenił(a) film na 6
markowaw

A Polak to już nie może być bogaty i jeździć sobie Teslą po Monaco? ;)

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

Tutaj dodali ten wątek, żeby był prześmiewczy z Polaka, a nie dlatego, że Polak ma hajs. Ktoś kto ogląda dużo filmów dostrzega ten zabieg. Dla mnie to akurat obraźliwe, ale jest dużo takich filmów, gdzie się prześmiewają z Polaków, bo Rabini nie lubią Słowian, a to oni tworzą filmy.

ocenił(a) film na 7
dzenero

Trzeba być bardzo zakompleksionym, żeby w tym filmie znaleźć coś co obraża Polaków... Oświeć mnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
dzenero

Najwyraźniej mówimy w dwóch innych językach. Ale miło było poznać.

ocenił(a) film na 5
MariMari88

Nie używam systemowego języka, bo jest dla cmentarniaków. Tobie też odradzam. :-D

ocenił(a) film na 6
dzenero

Jest dużo filmów, które obrażają Polaków - to fakt.
Ale akurat ten do takich nie należy.
Wręcz przeciwnie - tu jest pokazany Polak, który był mądry przed szkodą, a nie "po szkodzie"
A co do tych "rabinów" to też troszkę przesadziłeś - różnie o nich można myśleć i mówić, ale nie mogę się zgodzić że wszyscy są źli.
Może tylko ci, co mają za grube portfele i wkładają łapy między szprychy, a potem krzyczą, że "giewałt i antyeskimosizm"! to tak.
Ale są też zupełnie normalni.
I to dotyczy każdej nacji - nie powinniśmy stosować "odpowiedzialności zbiorowej", bo to właśnie jest złe.
Czy prawdą jest, że Polacy nie lubią "ruskich" i na odwrót?
Nie - wystarczy pojechać na wschód, żeby się przekonać - już po kilku minutach rozmowy okazuje się, że nie lubimy tylko... polityków i ogólnie polityki... ;)
Czy prawdą jest, że Polacy nienawidzą Niemców (i nawzajem)?
Też nie - wystarczy pojechać i pogadać z NORMALNYMI ludźmi co tam mieszkają.
Jest tylko problem ze wszelkimi oszołomami (tak religijnymi, politycznymi, jak i tymi opętanymi własnym kolorem skóry)
Ale akurat na to lekarstwa nie znajdziemy.
Musimy tylko pilnować, żeby tacy nie znaleźli się u władzy.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
kotlet4ever

Zaiste co prawisz, polityka jest zabawą w rękach możnowładców. Nie da się powstrzymać "teatru dla gojów". Cmentarniaki musieliby się obudzić i poszukać wiedzy wśród morza kłamstw i dezinformacji. Zmiany zaczynają się od środka, a nie na zewnątrz. Dlatego żeby zmieniać świat najpierw trzeba zmienić siebie - to jest kierunek wyznaczony przez naturę.
Wszystko w naturze ma 2 strony zgodnie z 4 prawem natury, ale przecież zwyczajowemu cmentarniakowi nie będę tego tłumaczyć, bo i po co?
Dla nich jest propaganda i to jest ich życie.
Nie "pozdrawiaj" - życz mądrości!
Cmentarniaki sobie życzą zdrowia, bo wiedzy nie mają, ludzie o wyższym poziomie świadomości życzą sobie wiedzy, bo jak ktoś ma wiedzę to i o zdrowie zadba.
"Mądrości życzę" jest tutaj na miejscu.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Hmmm...
Pojawiło się nowe dla mnie słowo - "cmentarniak"
Możesz podrzucić jakąś definicję?
Będę wdzięczny.
I mądrości życzę! ;)

dzenero

rabini sa wszędzie

ocenił(a) film na 5
esoxlucius

Cmentarniaków jest więcej ;)

ocenił(a) film na 8
dzenero

Nie widziałem tam wątku prześmiewczego, Polacy słyną z budowlanki na całym świecie a w USA są wręcz potentatami gdzie ten gość jest przy nich malutki. Tak więc chciałeś błysnąć a jebłeś w beton.

ocenił(a) film na 7
markowaw

Jak na to wpadłeś, geniuszu?

ocenił(a) film na 6
MariMari88

Pewnie usłyszał, bo lektor powiedział ;)

kotlet4ever

W przeciwieństwie do ciebie nie wybieram wersji z lektorem bo potrafię czytać...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones